Erenet.NET içerik; animasyon, oyun, telefon şakaları, çizgi film, komik yazılar
Erenet Erenet Erenet
Erenet 3 Boyutlu Oyunlar Erenet
Erenet Erenet Erenet
Erenet Erenet Erenet Erenet
Erenet Ana Sayfa Erenet Flash Animasyonlar Erenet Flash Oyunlar Erenet Çizgi Filmler Erenet Fıkralar Erenet Komik Resimler Erenet Komik Filmler
Erenetoyun
Erenet.NET - Flash animasyonlar, telefon şakaları, çizgi film ve flash oyunlar ile hizmet veriyor.
19 Temmuz 2024, Cuma 09:46:30
  Giriş Yap veya Üye Ol (Ücretsiz)
Ana Menü
Ana Sayfa Ana Sayfa
Animasyon Animasyon
Oyunlar Oyunlar
Komik Video Komik Film
Komik Sesler Komik Sesler
Çizgi Film Çizgi Film
Telefon Şakaları Telefon Şakaları
Komik Yazılar Komik Yazılar
Resimler Resimler
Fıkralar Fıkralar
Bilmeceler Bilmeceler
Duvar Yazıları Duvar Yazıları
İlginç Bilgiler İlginç Bilgiler
Koca Kafalar Koca Kafalar
Komik 100 Komik 100
Firefox Firefox Yükle
Gerekli ve Gereksiz Sözler Sözler
 Erenet Genel İçerik
3d oyunlar 3d oyunlar
Canlı Tv Canlı TV
MSN Messenger MSN Messenger
Gazeteler Gazeteler
Logo Melodi Logo Melodi
Site Rehberi Site Rehberi
Güvercinler Güvercinler
Burçlar Burçlar
Haberler Haberler
Arama Sitede Ara
Hazır SMS Sözleri Hazır SMS Sözleri
Forum Forum
Dosyalar Dosyalar
Bilgisayar Dersleri Bilgisayar Dersleri
Oyun Hileleri Oyun Hileleri
Wallpaper Wallpaper
İlizyonlar İlizyonlar
Üye Listesi Üye Listesi
Özel Mesajlar Özel Mesajlar
Reklam Reklam
İletişim İletişim
Erenet Tavsiye Tavsiye
 Erenet Webmaster
Bizi Destekleyin Destekleyin
Webmaster Hizmetleri Webmaster Araçları
PHP Kodları PHP Kodları
Sitene İçerik Ekle Sitene İçerik Ekle


  
        Arama Yapın!
[ Dosyalar Anasayfası | Yeni | Popüler | En İyi ] En Popüler - Top 25
En İyi: [ 10 - 25 - 50 | 1% - 5% - 10% ]


  Adode Photoshop 9.0 Full  Popüler
Tanım: Adobe Photoshop CS güncellendi. Resim düzenleme yazılımları içinde bir endüstri standardı haline gelen Adobe Photoshop bu sürümünde fotoğrafçılık sektöründeki gelişmelere parelel yeni özelliklerle donatılmış.
Adobe firması dijital fotoğrafçılığın gelişimini göz önünde bulundurarak Dijital fotoğraf düzenlemeleriyle ilgili seçenekleri eklemiş yazılıma.
Önceki sürümlerinde file browser olarak bulunan seçenek Adobe Bridge adını almış. Görselliği ve işlevselliği geliştirilmiş. Resimleri toplu olarak küçük boyutlarıyla inceleyebileceğiniz bu menüde, resimleri yorum ekleme, dosya bilgilerini görme, etiket ekleme, slayt olarak izleme vb bir çok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Dijital fotoğraf makinelerinde noise (kirlilik) olarak adlandırılan olumsuzluk özellikle az ışıklı ortamlar ve gece çekimlerinde kaçınılmaz. Photoshop yeni sürümünde bunu da düşünmüş ve filtreler menüsünde bulunan noise filtresine “reduce noise” seçeneğini eklemiş. Bu seçeneği kullanarak fotoğrafınızdaki kirliliği en aza indirmeniz mümkün. Dijital fotoğraf makinenizin objelere odaklanma sorunları nedeniyle oluşan perspektif hataları ve fotoğraf bulanıklığıyla ilgili düzenlemeler içinde yine filtreler menüsünde bulunan “distort” filtresinden “lens correction” seçeneğini kullanabilirsiniz. Önceki sürümlerde “healing brush” adı verilen ve resim hatalarını gidermek için sıklıkla başvurduğumuz araca “spot healing brush” olarak daha etkili özelliklere sahip olan yeni bir seçenek eklenmiş. Resim düzenleme yazılımları içinde bir standart haline gelen kırmızı göz giderme aracı da Photoshop’un yeni sürümüne eklenmiş. Birkaç fare tıklamasıyla başarılı sonuçlar elde edebiliyorsunuz.
Katmanlarda çoklu kontrol, clone aracı gibi çalışan fakat daha duyarlı özelliklere sahip olan “vanishing point” kolaylaştırılmış (“İmage warp”Bir resmi bir nesneye dolama örneğin bir vazoya) menüleri ve çalışma alanlarını özelleştirmede daha fazla seçenekler Photoshop’un yeni sürümünde karşımıza çıkan özellikler. Daha önceki sürümlerinde sıklıkla karşılaştığımız Türkçe yazı tipi desteği sıkıntısı da bu sürümde giderilmiş.
Photoshop aracılığıyla yapabilecekleriniz hayal dünyanız ile sınırlı. Adobe Photoshop resim düzenleme yazılımları içindeki tartışmasız üstünlüğünü yeni sürümüyle birlikte pekiştirmiş görünüyor. Programı bütün fonksiyonlarıyla 30 gün süreyle kullanabiliyorsunuz.
Sürüm: 9.0 Boyutu: 128.00 MB
Eklenme: 26-07-2005 İndirme: 294435 Puan: 8.0 (296 Toplam Oy)
Puan Ver | Detaylar
Kategori: Araçlar/Grafik Resim

  Windows Live Messenger MSN Messenger 8.0 Final Sürüm  Popüler
Tanım: Bu nedir?

Windows Live™ Messenger, yeni kuşak MSN Messenger olacak. Messenger'la ilgili olarak önceden hoşunuza giden tüm özellikleri, kişi listenizi, ifadeleri, arkadaşlarınıza metin, ses ve görüntü yoluyla anlık erişiminizi içerdiği gibi, bunlara ek olarak neredeyse sihirli bir el çabukluğuyla belgelere bağlanmanıza ve bunları paylaşmanıza olanak tanıyan yeni yollar da sağlar. Her zamanki gibi, Messenger ücretsiz olarak karşıdan yüklenebilir ve özelliklerinin çoğu kullanılabilir.

Bununla neler yapabileceksiniz?

• Bildiğiniz tüm göz kırpmalarınızı, ifadelerinizi ve bunlara eklenen yeni birkaç şık göz kırpması ve ifadeyi gönderebilirsiniz • Gerçek zamanlı yazılı, görüntülü ve sesli video ve sesli konuşmalar yapabilirsiniz* • Paylaşım Klasörleri ile her türlü dosyayı kolayca paylaşabilirsiniz • Diğer Messenger kullanıcılarıyla ücretsiz PC'den PC'ye arama yapabilirsiniz

*Her iki tarafın da uyumlu Web kamerası, hoparlör ve mikrofonları olmalıdır.
Sistem Gereksinimleri

• Çoklu Ortam bilgisayarı
• Pentium 233 MHz işlemci (500 MHz önerilir)
• Microsoft Windows XP
• En az 128 MB RAM (256 MB önerilir)
• Yükleme için en çok 50 MB, program çalıştırmak için 15 MB sabit disk alanı.
• Varsayılan tarayıcınız farklı bile olsa, bilgisayarınızda Microsoft Internet Explorer sürüm 6 SP1 veya daha ilerisi yüklü olmalıdır.
• En az 800 x 600 ekran çözünürlüğü

Sık Sorulan Sorular

Paylaşım Klasörleri nedir?

Paylaşım Klasörleri, kişisel fotoğrafları, belgeleri ve dosyaları Messenger kişilerinizle paylaşmanız için yeni ve basit bir yol sağlayacak. Dosyaları yalnızca Messenger'daki kişi adlarından birine sürükleyerek Paylaşım Klasörü oluşturabileceksiniz. Bu işlem, hem sizin hem de kişinizin bilgisayarında dosyaların eksiksiz birer kopyasını ve masaüstünde Messenger'dan erişilebilecek olan Paylaşım Klasörünü oluşturacak.

E-posta yoluyla zaten belgeleri paylaşabiliyorum. Peki bu durumda bu kadar özel olan ne?

Paylaşım Klasörü'yle fotoğraf ve belgeleri paylaşmak e-postadan daha kolay olacak. Paylaşım Klasörü'nde, klasörde her dosya ekleme, değiştirme veya silme işlemi yapıldığında, bu değişiklikler paylaştığınız kişininkiyle eşitlenecek. Messenger'daki Paylaşım Dosyası simgesi de bir kişinin üzerinde parladığında, Paylaşım Dosyasının güncelleştirildiğini anlayacaksınız. Ayrıca artık dosyaları paylaşmak, Messenger'ın zaten bildiğiniz "dosya gönderme" ve "farklı kaydetme" işlevlerinden bile daha basit bir şekilde, sürükleyip bırakmakla mümkün olacak. Paylaşım Klasörleri, zaten alışkın olduğunuz PC klasörü uygulamasına çok benzer biçimde çalışacağından, bu özelliği hemen kavrayacaksınız. Aynı Windows'ta olduğu gibi, sürükleyip bırakabilecek, dosyaların farklı görünümlerini elde edebilecek, bunları kopyalayıp yapıştırabileceksiniz. Dosyaları hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak yönetmek üzere Paylaşım Klasörü'ne masaüstünüzden erişebileceksiniz. Üstelik Paylaşım Klasörü neredeyse hiç kurulum veya yapılandırma gerektirmeyecek ve dosya eşitleme hiçbir karışıklık yaratmadan kolayca çalışacak.
Sürüm: 8.0 Boyutu: 15.62 Kb
Eklenme: 28-12-2005 İndirme: 226658 Puan: 8.0 (57 Toplam Oy)
Puan Ver | Detaylar
Kategori: Araçlar/Sohbet Yazılımları

  Mozilla Firefox 3.0  Popüler
Tanım: Mozilla Firefox İnternet Tarayıcısı Son Sürüm.
Sürüm: 3.0 Boyutu: 7.00 MB
Eklenme: 01-07-2008 İndirme: 199384
Puan Ver | Detaylar
Kategori: Araçlar/Bilgisayar/İnternet

  10 Parmak Yazma Programı  Popüler
Tanım: 10 parmak klavye kullanmak isteyenler için gelistirilmis bir program. Acemi, iyi ve profesyonel olarak 3 kademe var. Q veya F klavye olarak ayarlanabilir. Tamamen Ücretsiz (Bedava) olan bu programı çok beğeneceksiniz.. Not: Program kurulduğunda eğer DLL hatası verirse sitemizden Visual Basic Runtimes 3.0 dosyasını çekip içindeki DLL'yi Windows/System klasörüne atın. Ama genelikler hata vermez..
Sürüm: 1 Boyutu: 160 bytes
Eklenme: 18-05-2005 İndirme: 192811 Puan: 7.0 (68 Toplam Oy)
Puan Ver | Detaylar
Kategori: Araçlar

  Kim 500 Milyar İster Oyunu  Popüler
Tanım: Kim 500 Milyar İster yarışmasının flash ile hazırlanmış güzel bir versiyonu. Şu sıralar Kim 500 Bin (YTL) İster versiyonu ile gösterimde olan bu yarışmanın oyununu da seveceksiniz.
Kenan Işık ile tekrar yayın hayatına başlayacak. İsmi ise Kim 1 Milyon ister olarak değişen yarışma programı star tv de yayınlanmaya başlayacak.
Açılan sayfadan 'Free' butonuna tıklayıp indireceksiniz.

Kim 1 Milyon ister
Sürüm: 1 Boyutu: 957.03 Kb
Eklenme: 15-12-2005 İndirme: 156796 Puan: 7.0 (87 Toplam Oy)
Puan Ver | Detaylar
Kategori: Eğlencelik Dosyalar/Oyunlar

  GTA Vice City Kurtlar Vadisi K.V.  Popüler
Tanım: Gta Vice City oyunu için Kurtlar vadisi yaması
Sürüm: Boyutu: 16.21 MB
Eklenme: 19-05-2006 İndirme: 150507 Puan: 8.0 (164 Toplam Oy)
Puan Ver | Detaylar
Kategori: Kategori Dışı/Oyunlar Genel

  MSN Messenger 7.5 Full Tükçe  Popüler
Tanım: En popüler mesajlaşma programı olan MSN Messangerin Türkçe en son Full sürümüdür. Diğer sürümlere göre hataları azalmış ve daha kullanışlı hale gelmiş. Şu günlerde MSN Messenger 9.0 ın çıkmasını bekleyen kullanıcılar MSN Messenger 7.0 Final sürümü ile yetinmek zorundalar. Ama yeni sürümü bekleyen kullanıcılar için müjde Microsoft MSN Messenger 9.0 ın çıkışının uzun sürmeyeceğini açıkladı. MSN Messenger 9.0 yayınlanır yayınlanmaz, sitemize eklenecektir ve sorunsuz olarak MSN Messenger 9.0 ı indirme (indir-Download) işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Lütfen yenilikler için sitemizi ziyaret ediniz..
Sürüm: 7.5 Boyutu: 6.82 Kb
Eklenme: 26-04-2005 İndirme: 112659 Puan: 7.0 (96 Toplam Oy)
Puan Ver | Detaylar
Kategori: Araçlar/Sohbet Yazılımları

  Knight Online 1299 Client  Popüler
Tanım: Knight Online'ı 1299 Private Serverda Oynamak İsteyenlerin İndirecekleri Client Dosyası.
Sürüm: 1299 Boyutu: 333.54 MB
Eklenme: 01-07-2008 İndirme: 89980 Puan: 6.0 (130 Toplam Oy)
Puan Ver | Detaylar
Kategori: Eğlencelik Dosyalar/Oyunlar

  Acrobat Reader 7.0 Full - Türkçe  Popüler
Tanım: PFD formatındaki dokümanları açmanıza yardımcı olan Acrobat Reader programının en son Full Türkçe sürümü.
Sürüm: Boyutu: 175.78 Kb
Eklenme: 30-07-2006 İndirme: 71784 Puan: 8.0 (29 Toplam Oy)
Puan Ver | Detaylar
Kategori: Araçlar

  Microsoft Windows XP Service Pack - 2  Popüler
Tanım: Microsoft, windows Service Pack 2 yi piyasaya sürmesinden kısa süre sonra Türkce versiyonunu da çıkardı. Mevcut Windows XP üzerindeki açklıkları kapatmaya yönelik olarak çıkarılan güncellemeleri kapsayan SP2, birçok yeni güvenlik özelliği ve bazı sürücü güncellemelerini de içeriyor. Özellikle dahili firewall ile ile internet ewplorer ve outlook express e dahil edilen yeni güvenlik özellikleriyle dikkat çekiyor. Mevcut Popup Engelleyicisi ile muhteşem görünüyor..
Sürüm: 2 Boyutu: 253.19 Kb
Eklenme: 18-05-2005 İndirme: 68171 Puan: 9.0 (20 Toplam Oy)
Puan Ver | Detaylar
Kategori: Araçlar

  Nero Burning Rom Premium - Türkçe 7.2.7.0  Popüler
Tanım: Nero, hem DVD-R-RW, hem de CD-R-RW disklerine yazmak için tasarlanmış esnek, güvenilir ve kolay kullanımlı bir uygulamadır. Dijital 5+1 ses çıkartma, video filmlerinize efektler verebilme, kesme ve yazı ekleme özellikleriyle gelişmiş WAV düzenleme, özellikleri bulunuyor. MPEG-4 kodlayıcısı, DVD filmleri MPEG-4 biçimine çevirme özelliklerini de destekler.
Nero; veri, video, resim, ses ve yedekleme işlemleri için tek başına yetebilen gelişmiş bir paket programıdır.
Buna ek olarak Nero, dinamik olarak CD takıldığında çalıştırmayı otomatikleştirecek şekilde kaldırabilir, çoklu dil desteği sağlar ve tüm önemli DVD-R-RW, CD-R ve CD-RW sürücü modelleriyle çalışır.

Nero 6 nın bir üst sürümü olan Nero Burning Rom Premium 7' deki yenilikler :
 • Videolarınızı profesyonel kalitede yazabilme ve birçok biçimde yeniden kodlayabilme (HDTV, Sinema, El Bilgisayarı Çözünürlüğüne uygunlaştırma gibi)
 • Geliştirilmiş Yedekleme desteği ile her türlü veriyi CD ve DVD üzerine kolaylıkla yedekleyebilme
 • DVD oynatıcılarda da desteklenen görüntü ve resimlerin slayt gösterilerini, başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan hazırlayıp yazabilme
 • Blu-ray teknolojisi desteği (BD-RE ve BD-R adındaki yeni nesil, 50GB'a kadar verileri destekleyen aygıtlara da yazabilme)
 • Geliştirilmiş MP3 kodlaması ve Efektler desteği ile komple bir aranjman paketi içeriği
 • 5.1 çevresel destekli DVD'leri de direkt olarak kopyalayabilme
 • Geliştirilmiş yazma ve okuma hızı
 • Yenilenmiş ASPI sürücüleri ve yeni nesil CD/DVD/BLURAY yazıcıları tam olarak tanıyabilme
 • DVD ve CD filmlerindeki sahneleri kesebilme, alt yazıları düzeltebilme ve yeniden birleştirebilme
 • Videoları ağ sistemi içinde paylaştırabilme
 • Tamamen yenilenmiş arabirimi ile kolay ve hızlı kullanım
 • Hızlı DVD ve CD kapatma desteği ile her medyaya ekstra veri sığdırabilme
 • TV yayınlarını kablo aracılığı ile alıp, dahili olarak uygun medya biçimine dönüştürüp, herhangi bir medyaya yazabilme
 • Çift katman, LightScribe gibi birçok özel donanımsal özellik desteği
 • 7.1 çevresel ses kodlama ve yazma desteği
 • HDV, DVD+VR , el kamerası yayınları gibi birçok biçimi tanıyıp herhangi bir medyaya yazabilme
 • Resim ve video oynatıcı, slayt görüntüleri düzenleyicisi, tarayıcı, dijital kamera veya internet üzerindeki yayın ve resimleri alıp yazabilen komple bir paket içeriği
 • Sanal sürücü ve Windows kabuk uyumluluğu
 • Eski sürümlerin hatalarının giderilmesi


 • Nero Premium Paketi İçerikleri :
 • Nero Home
 • Nero Scout
 • Nero StartSmart
 • Nero Burning ROM 7
 • Nero Express 7
 • Nero WaveEditor 3
 • Nero SoundTrax 2
 • Nero Vision 4
 • Nero Recode 2
 • Nero ShowTime 2
 • Nero MediaHome
 • Nero PhotoSnap
 • Nero Cover Designer
 • Nero Toolkit
 • Nero BackItUp 2
 • InCD 5
 • Nero SoundBox
 • Nero Image Drive


 • Diğer Diller : Eski sürümlerinden farklı olarak Nero, artık farklı dil desteklerine sahip biçimde, herhangi bir yamaya gereksinim duymadan çalışacak biçimi ile indirilebiliyor. Yukarıdaki Programı indir tuşuna bastığınızda indireceğiniz Nero dili Türkçe'dir. Programı İngilizce olarak kullanabilmek için buraya, Tüm Dil Destekleri ile kullanabilmek için de buraya tıklayarak istediğiniz dildeki Nero paketini indirebilirsiniz. Ancak tüm dil desteği paketini sadece çoklu dil desteğine ihtiyaç duyacaksanız indirmenizi öneririz, zira Türkçesi 130MB civarında olan uygulama, Tüm dil destekli sürümü istendiğinde 250MB civarına ulaşıyor.

  En düşük sistem gereksinimleri :
 • Pentium III 800 ve 128MB hafıza (CD/DVD/BLURAY yazma için)
 • Pentium III 1.200 ve 128MB hafıza (Tv kayıtları ve DVD kodlaması için)
 • Pentium 4 1.600 ve 128MB hafıza (Anlık olarak kayıt ve kodlama için)

 • Sürüm: 8.2.8.0 Boyutu: 128.75 MB
  Eklenme: 05-07-2005 İndirme: 66763 Puan: 7.0 (50 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Araçlar/CD-DVD Araçları

    Konuşan Bilgisayarım  Popüler
  Tanım: Konuşan Bilgisayarım programını kullanarak bilgisayarınızı konuşturabilirsiniz. Kullanımı çok basit olan bu programa istidiğiniz bilgileri yazıyorsunuz, bilgisayarınız site yazdığınız yazıları kendisi okuyor.
  Sürüm: 1 Boyutu: 2.56 Kb
  Eklenme: 04-07-2005 İndirme: 43505 Puan: 5.0 (40 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Eğlencelik Dosyalar/Komik Araçlar

    Passaparola Oyunu  Popüler
  Tanım: Metin UCA'nın sunduğu ve özel bir televizyon kanalında yayınlanarak binlerce insanın beğenisini kazanan passaparola yarışmasının flash ile hazırlanmış bu oyununu çok beğeneceksiniz.
  Oyunu kaydetmek için oyun indir linki üzerine mause ile sağ tıklayarak "Hedefi Farklı Kaydet" seçiniz.
  Sürüm: 1 Boyutu: 245 bytes
  Eklenme: 06-01-2006 İndirme: 42345 Puan: 9.0 (41 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Eğlencelik Dosyalar/Oyunlar

    Winamp 5.09 Full  Popüler
  Tanım: Tartışmasız en popüler oynatıcı Winamp'ın son sürümü.

  5 sürümü ile Winamp artık sadece ses dosyalarını oynatmıyor, popüler tüm video biçimlerine de destek verip ses biçimlerini birbirine çevirip CD'ye yazabiliyor.

  Winamp 5.09 sürümü ile yeni özellikler kazanmış bulunuyor. Bu özelliklere gözatacak olursak:

  * JTFE sürüm 0.96ff
  * AACPlus decoder desteği
  * Hız ile ilgili birçok sorun giderilmiş (Bu yeni sürüm eskilere göre oldukça hızlı)
  * Internet/Radyo kısmına eklenen yeni seçenekler
  * MP3 bitrate oranı ayarlama sorunu düzeltmesi
  * Uzun WMA dosyaları kilitlenmesi sorunu düzeltilmesi
  * Ekolayzer düzeltmesi
  * MP3 encoding sürümünün LAME v3.96f 'ye güncellenmesi
  * WMA 8 codeclerine tam destek
  * Medya Kütüphanesine yeni eklenen seçenekler
  * ID3v2 tag etiketleri sorunları düzeltmesi
  * MP4 dosyaları oynatımındaki düzeltmeler
  * Cockos INC'den yeni SPS etkileri
  * M4A/MP4 HTTP stream'leri indirme desteği
  * IPC_IS_WNDSHADE eklemesi
  * Yeni video girdi eklentileri
  * ID3 tag düzeltmeleri
  * Yeni Modern kabuk eklentileri

  Not: Winamp'ın bu sürümü ücretsizdir. Yalnızca Winamp Pro özelliklerinin aktiflenmesi için kayıt olmanız gerekir.
  Sürüm: 5.09 Boyutu: 4.49 Kb
  Eklenme: 18-05-2005 İndirme: 38943 Puan: 9.0 (10 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Araçlar/Müzik - MP3 Araçları

    Winamp 5 Türkçe Yama  Popüler
  Tanım: Winamp 5 Full Türkçe Yama
  Winamp 5.0, Winamp 5.1, Winamp 5.2, Winamp 5.3, Winamp 5.4, Winamp 5.5, Winamp 5.6, Winamp 5.7, Winamp 5.8, Winamp 5.9, Versiyonları ile uyumludur. Bu yama ile En çok kullanılan mp3 yazılımı Winamp tamamen Türkçe oluyor.

  Not: Bu yama Winamp 5 ve üzeri sürümlerde sorunsuzca çalışmaktadır.
  Sürüm: 1 Boyutu: 4.60 Kb
  Eklenme: 04-04-2005 İndirme: 35487 Puan: 7.0 (35 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Araçlar/Müzik - MP3 Araçları

    Acrobat Reader 8.0 Türkçe  Popüler
  Tanım: Pdf formatındaki dosyaları açmanızı sağlayan Adobe Reader programının son sürümü. Adobe Reader 8.0 Türkçe
  Sürüm: 8 Boyutu: 4.88 Kb
  Eklenme: 04-05-2007 İndirme: 34847 Puan: 8.0 (21 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Araçlar

    FlashGet 2.2.0.1 - Türkçe Full  Popüler
  Tanım: En çok kullanılan indirme (Download) programı olan Flash Get 'in FlashGet 1.71 den sonraki çıkan son sürümü aynı zamanda bu sürüm türkçe destekliyor.
  Sürüm: 1.71 Boyutu: 25.02 Kb
  Eklenme: 15-11-2005 İndirme: 33584 Puan: 7.0 (29 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Araçlar/Bilgisayar/İnternet

    Photoshop 8.0 Türkçe Yama 8.0  Popüler
  Tanım: Photoshop 8.0 Türkçe Yama en iyi resim düzenleme arçlarından olan photoshop 8 in türkçe yaması
  Sürüm: 1 Boyutu: 121 bytes
  Eklenme: 18-05-2005 İndirme: 31903 Puan: 6.0 (22 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Araçlar/Grafik Resim

    NVIDIA Driver 84.21 Full Son  Popüler
  Tanım: NVDIA Driver işlemci kullanan ekran kartı sahiplerinin indirmeleri gerekli bir driver. NVDIA nın çıkartığı son sürüm driver. Diğer Sürümler: http://download.nvidia.com/Windows/84.21/84.21_forceware_winxp2k_english_whql.exe http://download.nvidia.com/Windows/61.77/61.77_win2kxp_international.exe http://download.nvidia.com/Windows/81.98/81.98_forceware_winxp2k_english_whql.exe
  Sürüm: 84.21 Boyutu: 20.03 MB
  Eklenme: 19-03-2006 İndirme: 20859 Puan: 8.0 (20 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Araçlar

    MSN Messenger 8.0 Beta Yaması  Popüler
  Tanım: MSN Messenger 8.0 Beta sürümü ilk kurulumdan sonra giriş yapılırken (The passport ID used to sign in is not allowed access to this Beta versiyon of Messenger) hatası ile karşılaşılıyor. Bu yamayı yüklediğinizde bu sorun ortadan kalkıyor ve MSN Messenger 8.0 'ı sorunsuzca kullanabiliyorsunuz..
  Sürüm: 1.0 Boyutu: 1.95 Kb
  Eklenme: 28-12-2005 İndirme: 19863 Puan: 5.0 (15 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Araçlar/Sohbet Yazılımları

    Windows Live Messenger 8.5 Beta  Popüler
  Tanım: En Son Çıkan Windows Live Messenger 8.5 Beta Sürümü İspanyolca Olarak Yayınlanıyordu.Ama MSXLabs'ın Türkçe Yama Yaptığı Windows Live Messenger 8.5 BETA Kullanıma Hazır.
  Sürüm: 8.5.1235.0 Boyutu: 11.69 MB
  Eklenme: 08-06-2007 İndirme: 19116 Puan: 7.0 (14 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Araçlar/Sohbet Yazılımları

    Nvidia Driver 91.31 Türkçe  Popüler
  Tanım: Nvidia Driver 91.31 Türkçe NVIDIA nın en son sürüm driver (Sürücü).

  Desteklediği Sürümler
  GeForce2 MX
  GeForce2 MX 100
  GeForce2 MX 200
  GeForce2 MX 400
  GeForce3
  GeForce3 Ti 200
  GeForce3 Ti 500
  GeForce4 MX 420
  GeForce4 MX 440
  GeForce4 MX 440-SE
  GeForce4 MX 440 with AGP8X
  GeForce4 MX440SE with AGP8X
  GeForce4 MX 460
  GeForce2 MX Integrated graphics
  GeForce4 MX Integrated graphics
  GeForce4 MX 4000
  GeForce4 Ti 4200
  GeForce4 TI 4200 with AGP8X
  GeForce4 Ti 4400
  GeForce4 Ti 4600
  GeForce4 Ti 4800
  GeForce4 Ti 4800 SE
  GeForce FX 5100
  GeForce FX 5200
  GeForce FX 5200LE
  GeForce FX 5200 Ultra
  GeForce FX 5500
  GeForce FX 5600
  GeForce FX 5600 Ultra
  GeForce FX 5600SE
  GeForce FX 5600XT
  GeForce FX 5700
  GeForce FX 5700VE
  GeForce FX 5700 Ultra
  GeForce FX 5700LE
  GeForce FX 5800
  GeForce FX 5800 Ultra
  GeForce FX 5900
  GeForce FX 5900 Ultra
  GeForce FX 5900XT
  GeForce FX 5900ZT
  GeForce FX 5950 Ultra
  GeForce PCX 5300
  GeForce PCX 5750
  GeForce PCX 5900
  GeForce 6100
  GeForce 6150 LE
  GeForce 6150
  GeForce 6200
  GeForce 6200 LE
  GeForce 6200 with TurboCache
  GeForce 6200SE with TurboCache
  GeForce 6500
  GeForce 6600
  GeForce 6600 LE
  GeForce 6600 VE
  GeForce 6600 GT
  GeForce 6610 XL
  GeForce 6700 XL
  GeForce 6800
  GeForce 6800 LE
  GeForce 6800 XE
  GeForce 6800 XT
  GeForce 6800 GS
  GeForce 6800 GT
  GeForce 6800 Ultra
  GeForce 7300 LE
  GeForce 7300 SE
  GeForce 7300 GS
  GeForce 7300 GT
  GeForce 7500 LE
  GeForce 7600 GS
  GeForce 7600 GT
  GeForce 7800 GS
  GeForce 7800 GT
  GeForce 7800 GTX
  GeForce 7800 GTX 512
  GeForce 7900 GS
  GeForce 7900 GT
  GeForce 7900 GTX
  GeForce 7950 GX2
  Quadro2 MXR
  Quadro DCC
  Quadro4 200 NVS
  Quadro4 400 NVS
  Quadro4 380 XGL
  Quadro4 500 XGL
  Quadro4 550 XGL
  Quadro4 580 XGL
  Quadro4 700 XGL
  Quadro4 750 XGL
  Quadro4 780 XGL
  Quadro4 900 XGL
  Quadro4 980 XGL
  Quadro FX 330
  Quadro FX 350
  Quadro FX 500
  Quadro FX 540
  Quadro FX 550
  Quadro FX 560
  Quadro FX 600
  Quadro FX 700
  Quadro FX 1000
  Quadro FX 1100
  Quadro FX 1300
  Quadro FX 1400
  Quadro FX 1500
  Quadro FX 2000
  Quadro FX 3000
  Quadro FX 3000G
  Quadro FX 3400
  Quadro FX 3450
  Quadro FX 3500
  Quadro FX 4000 SDI
  Quadro FX 4400
  Quadro FX 4500
  Quadro FX 4500 X2
  Quadro FX 5500
  Quadro NVS
  Quadro NVS with AGP8X
  Quadro NVS 200
  Quadro NVS 280
  Quadro NVS 400
  Quadro NVS 440
  Quadro NVS 280 PCI Quadro NVS 285
  Sürüm: 91.31 Boyutu: 60.80 MB
  Eklenme: 20-08-2007 İndirme: 18592 Puan: 9.0 (23 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Araçlar

    Winzip 9.0 Full  Popüler
  Tanım: En iyi sıkıştırma programı olan Winzip in son sürümü çok başarılı. Ayrıca zip lediğinizi dosyalara parola koyarak özelletirme yapabiliyorsunuz.
  Sürüm: 9.0 Boyutu: 2.25 Kb
  Eklenme: 30-04-2005 İndirme: 15705 Puan: 7.0 (2 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Araçlar/Arşivleme (Sıkıştırma/Açma)

    The Sims 2 Patch  Popüler
  Tanım: EA Tarafından Cıkarılmış The Sims 2 Yaması. Gayet Güvenilir ve oyunda sorun çıkarmıyor. Birçok Hatayıda Düzeltiyor. Takılma Sorunu, grafik hataları giderilmiş..
  Sürüm: Freeware Boyutu: 17.17 MB
  Eklenme: 04-08-2005 İndirme: 15562 Puan: 8.0 (28 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Kategori Dışı/Oyunlar Genel

    Adobe Photoshop CS3 Türkçe Yama  Popüler
  Tanım: Adobe Photoshop CS3 için geliştirilmiş Türkçe yama paketi. Photoshop tamamen Full Türkçe oluyor.
  http://www.adobe.com/products/photoshop/photoshop/ adresi ni ziyaret ederek Adobe Photoshop CS3 programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Siteye üye olmanız gerekiyor. 30 gün kısıtlamasız olarak kullanabiliyorsunuz.
  Sürüm: 1 Boyutu: 1.92 MB
  Eklenme: 14-01-2008 İndirme: 13665 Puan: 6.0 (8 Toplam Oy)
  Puan Ver | Detaylar
  Kategori: Web Araçları/Grafik Tasarım


  Bilgi Dağarcığı: Zürafalar 35 cm uzunlukta siyah bir dile sahiptirler.

  Günlük BurçlarGünün SözüOyun HileleriPosta KodlarıReklamİletişimKullanım Koşullarıİstatistik

  Erenet.NET'in içerik kod yazılımının bir kısmı PHP sitesine aittir. Design: Erenet.info
  (IP) Copyright © 2005 by Erenet.NET

  Sitemiz en iyi Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenir

  Animasyon filmlerimizi beğendiyseniz çizgi film izle sitemizden birbirinden eğlenceli çizgi filmleri seyredebilirsiniz.
  3 boyutlu oyunlar yayınlayan unity 3d oyunlar sitesi ile 3 boyutlu oyun oynayabilirsiniz.
  Bilgisayar oyunları için oyun hileleri arıyorsanız gamend.net'i ziyaret ediniz.

  Bu sayfanın uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
  E-Posta

  Tanıtımı Kapat X

  Reklamı Göster