Erenet.NET içerik; animasyon, oyun, telefon şakaları, çizgi film, komik yazılar
Erenet Erenet Erenet
Erenet 3 Boyutlu Oyunlar Erenet
Erenet Erenet Erenet
Erenet Erenet Erenet Erenet
Erenet Ana Sayfa Erenet Flash Animasyonlar Erenet Flash Oyunlar Erenet Çizgi Filmler Erenet Fıkralar Erenet Komik Resimler Erenet Komik Filmler
Erenetoyun
Erenet.NET - Flash animasyonlar, telefon şakaları, çizgi film ve flash oyunlar ile hizmet veriyor.
4 Mayıs 2024, Cumartesi 04:25:43
  Giriş Yap veya Üye Ol (Ücretsiz)
  Mesaj Panosu   |  Arama   |  Üye Listesi   |  SSS   |  Profil   |  Özel Mesajlar   |  Giriş 

bak su avukatlara

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Komik Yazı ve Olaylar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
riX
Emekli Samuray
Emekli Samuray

Üye No: 3
Nereden: Uji

MesajTarih: Çrş Tem 05, 2006 9:46 am    Mesaj konusu: bak su avukatlara Alıntıyla Cevap Ver

şöhretli avukatın yazıhanesine bir müşteri geldi ve
-size bazı hususlarda akıl danışmak istiyorum.
-soracağınız iki sual için 10 milyon tl.sı alırım.
-iki sual için 10 milyon tl.sı çok değil mi?
-olabilir dostum. şimdi ikinci sualinizi bekliyorum. (istanbul üniversitesi hukuk fakültesi 1975 yıllığından.)

vatandaş, bir avukatın yazıhanesine gelir. duvarda büyük harflerle şu ikaz yer almaktadır. "danişmadan ücret alinmaz." vatandaş, buna güvenerek sorununu avukata açar, avukat da gerekli malumatı vatandaşa verir. ona çay ısmarlar, tüm bu teşrifattan çok memnun olan vatandaş, avukata teşekkür ederek kapıya yönelir. tam çıkmak üzereyken avukatın ikazıyla yerinde durakalır. "danışma ücretini vermediniz", vatandaş şaşırmıştır. "aman avukat bey, şuradaki yazıda danışmadan ücret alınmadığı yazmıyor mu?". avukat,"ee tamam yazıyor, danışmadan ücret almıyoruz. ama, danışınca ücret alıyoruz. sen de danıştın, ücreti öde bakalım. danışmasaydın böyle bir şey talep etmeyecektim"
seklinde iki örnekle acıklanabilecek olan meslektasların haciz sırası beklemek vb. avukatlara özgü zaman öldürücü zorunlu faaliyetleri gerçeklestirirken, zaman zaman birbirlerine anlatıp eglendikleri , gercek ya da kurgu olabilen komik olayları konu alan fıkra kategorisi.
riX
Emekli Samuray
Emekli Samuray

MesajTarih: Çrş Tem 05, 2006 9:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

iki avukat birlikte bir lokantaya gitmişler.çantalarindan birer sandviç çikarip yemeye başlamişlar. masalarina yaklaşan garson "burada kendi yiyeceklerinizi yiyemezsiniz" demiş. avukatlar "afedersiniz,bilmiyorduk" demişler ve sandviçlerini değiş tokuş etmişler

bir amerikan avukat esprisi:bir sene kış o kadar soğuk geçmiş ki avukatlar ellerini kendi ceplerine sokmak zorunda kalmışlar.

Laughing adamlar kanundaki acıkalrda yüzüyolar
riX
Emekli Samuray
Emekli Samuray

MesajTarih: Çrş Tem 05, 2006 9:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bir rahip, bir doktor ve bir avukat deniz kazası sonucu okyanusta anakarayı gören fakat ıssız bir adada mahsur kalmışlar. adadan kurtulabilmek için tek yol yüzmekmiş ancak deniz aç köpekbalıklarıyla doluymuş. başka çare olmadığını anlayan üçlüden önce doktor karaya yüzmeye karar vermiş. rahip ve avukata dönerek, "ben hayatımı insanları kurtarmaya adadım, bu yüzden de tanrı yardım eder." demiş ve okyanusa atlamış. daha bir kulaç atamadan köpekbalıkları doktoru yemişler. rahip ve avukat bu durumdan çok rahatsız olmuş. ama yine de rahip avukata, "ben tüm ömrümü tanrıya adadım, o bana yardım edecektir, burada ölemem" demiş ve atlamış. tabii köpekbalıkları rahibi de oracıkta yemişler. avukat olanları görünce bir değerlendirme yapmış, bu iki adam hayatlarını insanlığa ve tanrıya adadıkları halde öldüler, bense hep kendim için çalıştım bu köpek balıkları beni de kesin yer, ama burada aç susuz yavaş yavaş ölmektense atlayıp hemen ölürüm diye düşünmüş ve kendini okyanusa atıvermiş. denizde olağandışı bir hareketlenme olmuş, bütün köpek balıkları "buyur üstat" demişler ve avukatın geçeceği yolda bir kordon oluşturmuşlar.
hephaistos06
Hephatör
Hephatör

Üye No: 12918
Nereden: Nereye

MesajTarih: Çrş Tem 05, 2006 9:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

zuhaaa rix bunlar çok harika yaa karar verdim avukat olucam bende walla...!! Laughing
Admin
Designer

Üye No: 2
Nereden: Erenet

MesajTarih: Çrş Tem 05, 2006 10:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Avukatlık mesleği her geçen gün popülerliğini yitiriyor.
Ayrıca danışma ücretleri tarifeye göre 300 YTL den az olmuyor ve her 15 dakikada bir 15 YTL artıyor. (Avukat Metre) Very Happy
Fakat genelde bu kurala uyulmuyor. Buradaki avukatların gözlerini para hırsı bürümüş.
redhouseblood
Erenet Aktif Üye
Erenet Aktif Üye

Üye No: 23974
Nereden: teyzemin mezarı başından...

MesajTarih: Sal Tem 11, 2006 4:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

heheheheheee güseldi yaaaa.........sade gülüş
riX
Emekli Samuray
Emekli Samuray

MesajTarih: Sal Tem 11, 2006 6:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yazık barodakilere Very Happy
sapancali
Erenet Müdavimi
Erenet Müdavimi

Üye No: 23063
Nereden: Nereye geldi bu millet ??

MesajTarih: Prş Tem 13, 2006 6:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

zuhaha ii
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Komik Yazı ve Olaylar Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Erenet Forum

En Güzel 3D Oyunlar 3doyunlar.net Sitesinde | Ana Sayfa | Forum | Arama | Üyeler |

Bilgi Dağarcığı: Dünyadaki beyaz karıncaların toplam ağırlığı insanlarin 10 katıdır.

Günlük BurçlarGünün SözüOyun HileleriPosta KodlarıReklamİletişimKullanım Koşullarıİstatistik

Erenet.NET'in içerik kod yazılımının bir kısmı PHP sitesine aittir. Design: Erenet.info
(IP) Copyright © 2005 by Erenet.NET

Sitemiz en iyi Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenir

Animasyon filmlerimizi beğendiyseniz çizgi film izle sitemizden birbirinden eğlenceli çizgi filmleri seyredebilirsiniz.
3 boyutlu oyunlar yayınlayan unity 3d oyunlar sitesi ile 3 boyutlu oyun oynayabilirsiniz.
Bilgisayar oyunları için oyun hileleri arıyorsanız gamend.net'i ziyaret ediniz.

Bu sayfanın uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
E-Posta

Tanıtımı Kapat X

Reklamı Göster