Erenet.NET içerik; animasyon, oyun, telefon şakaları, çizgi film, komik yazılar
Erenet Erenet Erenet
Erenet Çizgi film izleyin Erenet
Erenet Erenet Erenet
Erenet Erenet Erenet Erenet
Erenet Ana Sayfa Erenet Flash Animasyonlar Erenet Flash Oyunlar Erenet Çizgi Filmler Erenet Fıkralar Erenet Komik Resimler Erenet Komik Filmler
Erenetoyun
Erenet.NET - Flash animasyonlar, telefon şakaları, çizgi film ve flash oyunlar ile hizmet veriyor.
4 Mayıs 2024, Cumartesi 19:49:41
  Giriş Yap veya Üye Ol (Ücretsiz)
  Mesaj Panosu   |  Arama   |  Üye Listesi   |  SSS   |  Profil   |  Özel Mesajlar   |  Giriş 

Türk İnsanı:))

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Komik Yazı ve Olaylar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mysticc
Erenet Özel Üye
Erenet Özel Üye

Üye No: 28098
Nereden: bandırma(Artık ANKARA)

MesajTarih: Cum Hzr 22, 2007 9:28 pm    Mesaj konusu: Türk İnsanı:)) Alıntıyla Cevap Ver

Türkiye Gerçeği
*Gaziantep'te bir adam yavru kazını yiyen kediyi pompalı tüfekle vurdu;kedinin sahibi de döner bıçağıyla adamı öldürdü
*Vanlılar köy-kent projesi için gelen Dünya Bankası yetkililerine "Biz kent istemiyoruz, inek verin yeter" dedi.
*Yozgat'ta Mc Davut's' adıyla köftecilik yapan adama Mc Donald's uyarıda bulundu. Köfteci, "McDonald's'a bir zarar verdiysek özür dileriz" dedi. (9 Mart)
*BBG üçüncü dönem birincisi Kaan'in annesi İstanbul ikinci bölgeden bağımsız milletvekili adayı oldu; oğlunun fotoğrafıyla dolaşıp "Bu çocugu ben yetiştirdim" diyerek oy istedi.
*Bıçaklanan adamın arkadaşları, 5 dakika mesafedeki İzmit Devlet Hastanesi yerine "Tanıdık doktor var" diyerek Gölcük'e götürürken yolda can verdi.(15 Şubat)
*Malatya'da hırsız, çaldığı malları koyduğu yerde bulamayınca polisi aradı! (27 Şubat)
*Konya'daki bir markette avakadonun yanında "kullanma klavuzu" verilmeye başlandı.
*Trabzon'daki bir çiftin kızlarına, her gün önünden geçtikleri GİMA marketin ismini verdikleri ortaya çıktı.
*Samsun'da kurusıkıya gerçek mermi koyan 2 kisi birbirini yaraladı. (29 Mart)
*Kümes Hayvanlari Derneği" adı altında horoz dövüştüren gruba Hayvan Dostları Derneği baskın yaptı; 4 kişi yaralandı.
*Urfa'da 2 çete, 13 yasindaki usta kapkaççı M.Y.'yi transfer etmek için otomobil önerdi; kavga çıktı, 11 kişi tutuklandı. (31 Mart)
*Bir TV'nin "Kaçak" adli yarışmasındaki "kaçan adam", Bursa'da kendisini gören 10 kadar işgüzar tarafindan "Kaçak lan bu" denilerek dövüldü. (5 Nisan)
*Kayseri'de "Ben Cebrailim (Azrail bile degil!) hepinizin canını alacağım" diyerek tehditler savuran adam çevresinden 200 milyon lira haraç aldı. (21 Nisan)
*Sinop'ta bomba dersi veren bir adam "gerçek bomba ile verdigi" derste pimi açik unutunca yaralandı. (26 Nisan)
*Gaziosmanpaşa'da 3 kafadarın, 370 metrelik elektrik kablosuyla yaptıkları ışıklı uçurtmayı halk UFO sandi. (27 Temmuz)
*Giresun'da çarpısan otomobillerde kavga çıktı 1 ölü; 2 yaralı. (15 Temmuz.)
*Giresun'da cami avlusunda iskambil oynayan kardeşleri uyaran müezzin öldüresiye dayak yedi. (19 Temmuz)

Türk Televizyonlarında Unutulmayanlar Anlar 2

Arkadaşlar sıkı bi araştırma yaptım ve en iyilerini derledim...

hakkari'deki bir köyde kameraman bacak kadar cocuğa sorar:
- baban ne iş yapıyor?
- tozcu.

Doğu perincekin 'in 32 nci günde ertuğrul kürkçü 'ye puşt, pezevenk diye küfretmesi. kısa sureli bir sessizlik yaşanmış, akabinde mehmet ali birand'in unutulmaz tespiti gelmişti: "biz sanırım millet olarak tartışmayı bilmiyoruz"

satanist hikayelerin revaçta olduğu günlerde, abuk tv programlarının birinde, izmirde satanist olduğunu iddia eden bir arkadaşla, röportaj yapan muhabir arasındaki diyalog:
muhabir- peki siz gerçekten bakire kızları mı kurban ediyorsununuz?
satanist- yok be abi, izmir'de bakire kız ne arar?

Bir kadın programında kocasından şikayet eden kadın konuşurken, kocasının telefonla bağlanıp: "açın vücuduna bakın, her yeri morluklarla dolu. ben yaptım! biz onunla deliler gibi seviştik!" demesi ve sunucunun heyecandan "haaaayt!" diye bağırıp hemen yayını kesmesi.

oğlunun evinden dönen kamer genç e arabası yavaşlarken mikrofon uzatılır.(şu meşhur çiçek sulama skandalı sonrası)
gazeteci:sayın genç oğlunuzun evinde kiminle birlikteydiniz?
kamer genç:ananla
gazeteci : (araba uzaklaştıktan sonra) terbiyesiz.

passaparola programı, konuk Faruk k.
kızlar klasik danslarını yaparlar.
metin uca: "evet Faruk k, kızlarımızı nasıl buldun?"
faruk k: "hepsi taş gibi."

yeni mahalle belediyesi davulcu seçimi için sınav açmıştır, davulcu adayları sorulara sözlü yanıt vereceklerdir:
- bir gecede 10 ytl kazanan davulcu 30 gecede ne kadar kazanır?
- onu allah bilir!

televole ya da benzeri bir programda antreman arasında arif'e* muhabir sorar;
- arif, hiç böyle kendini numaradan yere attığın, hakemi kandırdığın oldu mu?
arif, "belki bir ya da iki kez olmuştur.." derken alttan bant reklam girer. sıkılan köpük ve onu traş eden derby traş bıçağı..

melih gümüşbıçak'ın ismet badem'le beraber sunduğu bir basketbol maçının sonunda yayını kapatırken; "yapımda ve yayında emeği geçen tüm arkadaşlar adına ben ismet badem....." deyip kalakalması. bunu duyan ismet badem’in hemen devreye girip; "hayır, ben ismet badem!" demesi. hangisinin “kim” olduğunun anlaşılamaması..

sacramento için hayati önem taşıyan san antonio maçından bir gün önceki nba stüdyo programına canlı bağlanan hidayet’in, gayet ciddi sorular sorulurken "yarın maçta size öpücük göndereyim mi?" demesi, hidayet'in menajeri, kaan kural ve murat kosava'nın bir anda afallaması..

Doğuş ve Hilal Cebeci'nin otelde basılmalarından birkaç gün sonra Alişan'ın kameralar önünde Doğuş'a "o otel yaramış sana, zayıflamışsın!" demesi, Doğuş'un kilitlenmesi...

Bir Passaparola programı,
metin uca: üniversite öğrencisi peter parker'ın bir örümcek tarafından ısırıldıktan sonra mutasyona uğrayıp dönüştüğü süper kahraman, ö1, ö2..
yarışmacı: öri potır !

ahmet çakar'ın vurulduktan birkaç gün sonra yaptığı "...sonra bilincimi kaybetmişim. gözümü hastanede açtım, bir baktım karşımda reha muhtar! kendimi cehennemde sandım" açıklaması.

melih gökçek'in konuk olduğu bir televizyon programında
yayına bağlanan bir hayat kadınının sözleri:
"melih bey iyi günler, biz bizim keranede 100 tane or.spu senin gibi birtane or...pu çocuğu doğuramadık" demesi

ve Reha Muhtar:
-bir futbol derbisi başlamasına az kala ."sayın seyirciler burada müthiş bir kalabalık var. sayılarının on binin üstünde olduğunu tahmin ettiğim yedi bin kadar polis görev almış bulunuyor""..
-Reha Muhtar'ın canlı yayın konuğuna "hastanede karıştırdığınız ve 5 yaşına kadar büyüttüğünüz çocuğu kendi memenizden mi emzirdiniz?" sorusu...
-Kocası tarafından bıçaklanan ve hastanede yatan kadına "peki sizi öldürebildimi" sorusu..
-Bebeğini aldıran Harika avcıya "peki şimdi bebek nerde" diye sorması...
-Karısını bıçaklayarak öldüren adama "başınız sağolsun" demesi ve "kazada ölenlerin başları sağolsun" gibi anlamsız sözleride mevcuttur..
Türk Televizyonlarında Unutulmayan Anlar...

Kahramanımız 'Seda SAYAN' yine bi sabah elleri belinde, programını sunuyor. O sırada bi canlı bağlantı olur ve...
Seda SAYAN:
- AAloooğğğ kiminle görüşüyoruz ?
- Ben Mustafa
- Naber lan Mustafa ?
- Nerden arıyosun bizi Mustafa ?
- Şişli'den.
- Ne iş yapıyon lan Mustafa?
- Belediye başkanıyım... (Mustafa SARIGÜL)
- ............

İsmet Badem bir basketbol maçında seyircilerin arasına çıkar ve bir kızla röportaja başlar.
Badem: sizin gibi güzel bayanları salonlarda görmekten çok mutlu oluyorum. Basketbola bu ilgi nereden?
Kız: ben Efes kızlarından biriyim zaten.
Badem: Aaa öyle mi çıplak değilsin ya tanıyamadım.
Bu diyalogdan sonra anlatım masasında olan Murat Murathanoğlu kopmuştur ve ekranları başında izleyen milyonların söylemek istediklerine tercüman olmuştur.
Murathanoğlu: Ya İsmet bi de sana bu iş için para veriyorlar değil mi?

Esra Ceyhan'ın programında da böle anlardan çok yaşanmıştır şöyle ki, yeni piyasaya çıkmış birini konuk etmiştir Esra hanım, sohbet ederler, Esra hanım her zamanki gibi başlar yalakalıklarına, kasetiniz çok güzel olmuş geçen hafta aldım evde arabada her yerde dinliyorum demesi üzerine yeni yetmenin kasetim daha çıkmadı haftaya çıkacak demesi.....

Sokakta kurban kesen insanlarla röportaj yapan NTV muhabirinin bir vatandaşımızla yaşadığı diyalog:
-Burada sağlık açısından elverişsiz koşullarda beklettiğiniz bu etleri
yemeyi düşünüyor musunuz?
-Yok, bacım, eşe dosta dağıtacağız.

Reha Muhtarın Unutulmaz Gafları
-Tüneli kaçmak içinmi kazdınız ?
-Acı varmı acı efenim ?
-peki o adam sizi nasıl taciz etti gösterir misiniz?

banu alkan a takımı programına katılır. konu taksiciler. herkes sorununu anlatıyo ya,banu ablamızda söz alır,taksicilere verir veriştirir."çağrıyorum gelmiyorlar , bekletiyorlar , müşterilere hiç saygıları yok " der. beş dakika sonra canlı yayına bir taksici bağlanır.
"iyi akşamlar savaş bey. ben bir taksiciyim.banu hanımın evinin yakınındaki durakta çalışıyorum. evet banu hanım çağırdığında gitmiyoruz çünkü ne zaman gitsek üzerimde bozuk yok, türk lirası yok döviz var bahaneleriyle paramızı vermiyor.gitmiyoruz gitmicezde."
bunun üzerine banu hanım dumur olmuş ve program süresince bir daha ağzını açamamıştır.

Programında alkollü olmakla suçlanan reha muhtarın ertesi haftaki programında canlı yayında alkol muayenesi yaptırması..

Mustafa Denizli'nin ATV de bizim stadyumu sunduğu dönemdeki hakemliği yeni bırakan Erman Toroğlu'nu anons ederken "tartışmasız Türkiye'nin en büyük düdüğü" demesi Erman Toroğlu'nun afallaması.

Bir Cevizkabuğu programı, konuk Zekeriya Beyaz
ZB: Şimdi, sayın cevizkabuğu...
HC: Cevizoğlu efendim.

Reha Muhtar telefondaki adama fırça atıyor.
-Bütün bunları nasıl yaptın ha? cevap ver??
-Bakın efendim şöyle izah edeyim...
-Sus konuşma, hala utanmadan izah ediyorsun.. cevap versene??!
-......??

rober hatemonun (nadide sultanla beraber olduğu zamanlarda) kendisine televole tarafından sorulan zor bir matematik sorusuna "vallahi nadide bile beni böyle terletmemişti..." diye cevap vermesi

Arena'da Uğur Dündar'ın fırın sahibine "bakın beyefendi tavanı yok buranın, pislik götürüyor burayı, bu böcekler nereden geliyor peki temizse?" diye sorduğunda "bu böcek nerden geliyor biliyor musunuz Uğur Bey siz eğitimli insanlarsınız bu böcek ülkemize ilk kez Afrika'dan muzun içinde geldi" diye cevap verdiği an.

Engin ipekoglu'nun fenerbahçe kalesini korudugu yillarda olayli bir maç bitiminde elinde mikrofonla sahaya dalan bülent karpat engin'e mikrofonu uzatir "evet nooldu engin?" diye sorar. engin de maçın yorgunluğu ve hararetli tartışmanın siniriyle canli yayindi kameraydi unutur ve "hakem bana ananı sikerim dedi" der. bülent karpat da bumbastik bir televizyon sunucusu oldugundan durumun vehametini anlamaz ve sorularina devam eder.

Hugo Adlı interaktif yarışma programında;bağlanan çocuk oyunda başarılı olamayıp bütün haklarını bitirir.lTolga abi oyuncuyu teskin ederkene "hugo da üzülüyor ama yapacak bir sey yok bir dahaki sefere" demesi uzerine telefondaki çocuk "Hugonun amına koyıyım" diyiverir, tolga garipoğlu dumur geçirdikten sonra"aa ayıp değil mi hem hugo da küfür edenleri sevmez bak" deyince çocuk da anında "Seninde amına koyayım" der ve hugo yayından kaldırılır..

Acun firarda programında, Acun'un yurtdışında bir barda önüne gelen kıza sarkıntılık yapıp yılışan bir tipi gösterip, "görüyorsunuz sayın seyirciler magandalık sadece Türklere özgü değil, Avrupa'da da magandalar var" demesi, ardından o kişinin gelip, "abi nasılsın? Ben de türküm" demesi.

Kısa Kısa geçersek:

1) güner ümit'in kadın kılığında turnike sunması...
2) fatma girik'in söz fato'da programında ilk tükürüşü...
3) medyum memiş'in medyum keto'ya giriştiği saniyeler...(Tam komediydi )
4) yıldo'nun süpermen kılığında turnike sunması...
5) sadettin teksoy'un kutuplarda kıbleyi arayıp namaz kılması...
6) kaan yakuphan'ın haber sunduğu sırada arkasındaki panonun kafasına düşmesi...
7) sevda demirel'in hande ataizi'ne tokatla dalması...
Cool kenan erçetingöz'ün magazin forever tanıtımında cartel üyelerinin arasında rap yapması...
9) reha muhtar'ın tavanda yürüyen sirk cambazı ile konuşurken ekranda kendi görüntüsünü ters çevirtmesi ve röportajı 2-3 dakika boyunca baş aşağı yapması...
10) Kibariyenin canlı yayında Aydına ben senin kuşunu yerim demesi..
11)Yıllar önce hülya avşar'ın özcan deniz'e ''askerde cinsellik ihtiyacınızı nasıl gideriyordunuz?'' diye sormasi ve özcan deniz'in ''senin resimlerinle hallediyorduk demesi..
12)karşıyaka taraftarının canlı yayında elinde bira şişeleriyle ege tv yi basması.
13) saadettin teksoyun birkeresinde "bismillahirrahmanirrahim sayın seyirciler" diyerek yayına başlaması..
14) Zaga Adlı Okan Bayülgenin sunduğu tv showunda telefonla bağlanan bir izleyecinin Okan Bayülgen'e Siz maymun musunuz deyip telefonu suratına kapatması ve Bayülgenin o anki surat ifadesi ( Bunu bizzat kendim izlerken gördüm gerçekten unutulmazdı )

Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
sapancali
Erenet Müdavimi
Erenet Müdavimi

Üye No: 23063
Nereden: Nereye geldi bu millet ??

MesajTarih: Sal Hzr 26, 2007 6:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

televole ya da benzeri bir programda antreman arasında arif'e* muhabir sorar;
- arif, hiç böyle kendini numaradan yere attığın, hakemi kandırdığın oldu mu?
arif, "belki bir ya da iki kez olmuştur.." derken alttan bant reklam girer. sıkılan köpük ve onu traş eden derby traş bıçağı..

------
10) Kibariyenin canlı yayında Aydına ben senin kuşunu yerim demesi..

Zuha Very Happy en begendiklerim bunlar Very Happy
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
mahmutsen81
Erenet Öğretmeni

Üye No: 47702
Nereden: İzmir-Diyarbakır

MesajTarih: Sal Hzr 26, 2007 8:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

süper bir paylaşım olmuş. Okurken koptum.
Ama yine Türküz ve Mutluyuz. Bunlar da olmasa kendimizi nasıl iyi hissedeceğiz!
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
masumane
Forum Annesi
Forum Annesi

Üye No: 25960
Nereden: bilgisayarının başından

MesajTarih: Sal Hzr 26, 2007 11:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

walla hepsi de çok komik. teşekkürler mıstık
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Slash
Erenet Upload Team

Üye No: 31575
Nereden: Evinden

MesajTarih: Çrş Hzr 27, 2007 6:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Mc davuts kibariye Very Happy

.....rockman
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Komik Yazı ve Olaylar Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Erenet Forum

En Güzel 3D Oyunlar 3doyunlar.net Sitesinde | Ana Sayfa | Forum | Arama | Üyeler |

Bilgi Dağarcığı: Fil yavrusu, hortumuyla annesinin kuyruğuna tutunarak dolaşır. Sürü içindeki dişiler doğumlarını birbirlerine göre ayarlayıp sırayla doğum yapıyorlar.

Günlük BurçlarGünün SözüOyun HileleriPosta KodlarıReklamİletişimKullanım Koşullarıİstatistik

Erenet.NET'in içerik kod yazılımının bir kısmı PHP sitesine aittir. Design: Erenet.info
(IP) Copyright © 2005 by Erenet.NET

Sitemiz en iyi Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenir

Animasyon filmlerimizi beğendiyseniz çizgi film izle sitemizden birbirinden eğlenceli çizgi filmleri seyredebilirsiniz.
3 boyutlu oyunlar yayınlayan unity 3d oyunlar sitesi ile 3 boyutlu oyun oynayabilirsiniz.
Bilgisayar oyunları için oyun hileleri arıyorsanız gamend.net'i ziyaret ediniz.

Bu sayfanın uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
E-Posta

Tanıtımı Kapat X

Reklamı Göster