Erenet.NET içerik; animasyon, oyun, telefon şakaları, çizgi film, komik yazılar
Erenet Erenet Erenet
Erenet 3 Boyutlu Oyunlar Erenet
Erenet Erenet Erenet
Erenet Erenet Erenet Erenet
Erenet Ana Sayfa Erenet Flash Animasyonlar Erenet Flash Oyunlar Erenet Çizgi Filmler Erenet Fıkralar Erenet Komik Resimler Erenet Komik Filmler
Erenetoyun
Erenet.NET - Flash animasyonlar, telefon şakaları, çizgi film ve flash oyunlar ile hizmet veriyor.
15 Nisan 2021, Perşembe 14:50:20
  Giriş Yap veya Üye Ol (Ücretsiz)


  
        Arama Yapın!
[ SMS Sözleri Anasayfası | Sms Sözü Ekle | Yeni | Popüler | En İyi ] 


Kategori: Anasayfa/Duvar Mesajları


Sms Sözlerini Sırala: Tarih (A\D) Puan (A\D) Popülerlik (A\D)
Şu anki sıralama: Başlık (A - Z)


  SMS Sözü 
* İstediğinizi söyleyin "emniyettesiniz" dediler, söyledik, EMNİYET'teyiz... * Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur. * Bekarlık canıma tak etti. Bende KIZ kulesini kaçırdım. * Yeni yil iptal edildi. Çünkü eskisini buldular!.. * Maliyeden yeni bi vergi daha ''duvar yazisi vergisi'' * Şu araba benim olsun. 5 milyar borcum olsun. SATINCA ÖDERİM. * Vatandaş çok BONKÖR. Krizlerin faturasını o ödüyor çünkü.. * Artık her çocuk ZAMane çocuğu. * Ekonomi kilitlendi. RESET'leyelim lütfen. * KERİZİ çok olan yerin, KRİZİ erken olur. * Ülkemdeki ZAMLAR, yağmur gibi DAMLAR. * Eskiden zamPARA'ydım. Kriz geldi zamSEFİL oldum. * Eskiden ekmek aslanın ağzındaydı. Şimdi aslanda aç. * Çok endişelendim. Bügün zam yapılmadı. Acaba hükümetin başına birşeymi geldi? * TATİLDEYİZ. imza: Cezaevindeki hortumcular. * Oyunu doğru partiye ver. Sonra oooy anam oy deme. * Vatandaş öldü. Allah TAKSİTLERİNİ affetsin. * Dolar yine fırlamış. O ne fırlamdır siz bilemezsiniz. * Bütün umutlarım suya düştü.Ama boğulmadılar.Çünkü onlara yüzme öğretmiştim. * COK YARDIMSEVERIMDIR BUTUN YARDIMLERI KABUL EDERIM . * ....Ve Tanri kadını yaratti. O da kalkti kaynana oldu. * AşK BiR MuZ KaBuĞuDuR BaStIN Mı AyAğIn DeĞiL HaYaTıN KaYaR * Dost kara günde KARANLIĞA KARIŞIR. * Babam sevdi annemi aldı,Mecnun sevdi Leyla'yı aldı, ben sevdim babayı aldım. * DELİ gibi sevdim, MANYAK gibi evlendim. * Gerçekler acıdır ,baklava tatlıdır, o zaman baklava gerçek değildir. * Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi. * Kafanı çevirip durma! Aklından geçenleri okuyamıyorum. * Araçlarda cep telefonunuzu kapatınız.TELEF olmayınız. * SUDAN UCUZ cep telefonu alıp, ATEŞ PAHASI faturalar ödüyoruz. * Bu tüp bebek hatalı, hep GAZ kaçırıyor. * Kim vurduya gittim,birazdan gelicem. * Aile kabristanıdır.Damsız girilmez. * Bilmemek ayıp değil, yeterki çaktırma. * Büyük jetona para verme, küçükten al besle büyüt. * Adam o kadar fakirmiş ki VİRAJI bile alamamış. * Bizi çekemediler, halat koptu. * İyi başlayan herşey kötü biter, kötü başlayan herşey berbat biter. * Sonsuz ucuzluk istiyorsanız uzaya gidin. * Tam öğrenmeye başlamıştım ki okul bitti. * Araçlarda arabesk müzik yasaklansın, artık BATMASIN BU DÜNYA. * Cennet gibi bir ülkede yaşıyoruz.İŞSİZLER CENNETİ ama.. * Politikacılar uyuyamayınca VATANDAŞ sayıyorlar. * Yalan söyleyen yükseliyor.YALANCI DİL bilmeyene iş yok. * Hayat pahalılığı o kadar arttıki, KİRALIK evler artık KRALLIK. * Artık yalan söyleyeni dokuz köye muhtar yapıyorlar. * Her politikacının bir DARBE yiyişi vardır. * Türkçeyi katlettiler.CÜMLEmizin başı sağolsun. * İnsanlık öldü. Katili MENFAAT. * Kadınlar artık estetik ameliyatlarını CİLDİ CİLDİ düşünüyorlar. * Kızlar artık beyazYATLI prenslerini bekliyorlar.

Eklendiği Tarih: 20-12-2005 Gönderme: 1579 Puan: 7 (5 Toplam Oy)
Puan Ver | SMS Sözünü GönderBilgi Dağarcığı: Kaydedilen en uzun tavuk uçuşu 13 saniyedir

Günlük BurçlarGünün SözüOyun HileleriPosta KodlarıReklamİletişimKullanım Koşullarıİstatistik

Erenet.NET'in içerik kod yazılımının bir kısmı PHP sitesine aittir. Design: Erenet.info
(IP) Copyright © 2005 by Erenet.NET

Sitemiz en iyi Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenir

Animasyon filmlerimizi beğendiyseniz çizgi film izle sitemizden birbirinden eğlenceli çizgi filmleri seyredebilirsiniz.
3 boyutlu oyunlar yayınlayan unity 3d oyunlar sitesi ile 3 boyutlu oyun, online oyunlar sitemizden çevrimiçi oyunları oynayabilirsiniz.
Bilgisayar oyunları için oyun hileleri arıyorsanız gamend.net'i ziyaret ediniz.

Bu sayfanın uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
E-Posta

Reklamı Göster