Erenet.NET içerik; animasyon, oyun, telefon şakaları, çizgi film, komik yazılar
Erenet Erenet Erenet
Erenet 3 Boyutlu Oyunlar Erenet
Erenet Erenet Erenet
Erenet Erenet Erenet Erenet
Erenet Ana Sayfa Erenet Flash Animasyonlar Erenet Flash Oyunlar Erenet Çizgi Filmler Erenet Fıkralar Erenet Komik Resimler Erenet Komik Filmler
Erenetoyun
Erenet.NET - Flash animasyonlar, telefon şakaları, çizgi film ve flash oyunlar ile hizmet veriyor.
19 Nisan 2024, Cuma 12:04:42
  Giriş Yap veya Üye Ol (Ücretsiz)
  Mesaj Panosu   |  Arama   |  Üye Listesi   |  SSS   |  Profil   |  Özel Mesajlar   |  Giriş 

Aykut ilteR BeyOğlu eski defter küçük hırsız zuzu erenet te

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Müzik Dünyası
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
AykutilteR
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 54035
Nereden: istanbul

MesajTarih: Çrş Hzr 17, 2009 1:17 am    Mesaj konusu: Aykut ilteR BeyOğlu eski defter küçük hırsız zuzu erenet te Alıntıyla Cevap Ver

aykut ilter itü türk müziği devlet konservatuarı şan bölümünden mezun olmus alaaddin yavasca selahattin içli bekir sıtkı sezgin can etili güher güney gibi hocalardan ders almış böcek yapımdan 1. albümü çok yandı yürek canına yandığım - türküola müzikten yapımcılıgını kendisinin üstlendigi AÇIK AÇIK ( BAKINIZ AÇIK AÇIK ŞARKISI İÇİN ) Elveda Diyeceksin ( BAKINIZ ELVEDA DiYECEKSiN ŞARKISI İÇİN ) eski defter ( BAKINIZ ESKi DEFTER ŞARKISI İÇİN ), (bkz: zuzu) ( BAKINIZ ZUZU ŞARKISI İÇİN ), (bkz: küçük hırsızım) ( BAKINIZ Küçük Hırsız ŞARKISI İÇİN ) , beyoğlu ( BAKINIZ BEYOĞLU ŞARKISI İÇİN ) isimli 2. albümünü çıkartmıştir kavak yelleri arka sokaklar bıcak sırtı hatırla sevgili son bahar benim annem bir melektir korkusuzlar dolu dizgin yıllar gibi bir cok tanınmış dizide rol almış olan sanatçı asker bir babanın en küçük ogludur.

FAN PAGE ( ÜYEL OL FAN GRUBU SAYFASI )

**** BURAYA BAKIN >>>> ON LiNE ( Eski defter küçük hırsız beyoğlu zuzu albüm satış noktası )

Resim

Aykut ilteR album bilgileri
Aykut ilteR ALL TRACK

Resim

**** BURAYA BAKIN >>>> ON LiNE ( Çok yandı yürek albüm satış noktası )

Resim

mersin dogumlu ve yay burcuyum, babamın memuriyetinden dolayı anadolu’nun degisik illerinde bulundum. ilkokulu usak esme sehit alibey ilkögretim okulu’nda, ortaokulu mersin ortaokulu’nda okudum. orta okuldayken 2.sınıfta agac bayramı dolayısıyla yapılan siir yarısmasında birinci oldum. icel valisi ferruh guven’den kalem hediye aldım. ilk siirimdi. liseyi mersin tevfik sırrı gur lise’sinde okudum.
lise yıllarında katıldıgım mersin turk musikisi cemiyeti’nden sonra i.t.u t.m. konservatuarı sınavını kazanarak konservatuarın san bölumune girdim, alaaddin yavasca, bekir sıdkı sezgin, tulin korman, tulin yakarcelik,can etili, neriman tufekci, belkıs aran, guher guney gibi degerli hocalardan ders alarak egitimimi surdururken bir yandan da profesyonel sahne calısmalarımı bugune kadar surdurdum.
askerligim sırasında tuzla’da besinci böluk marsı’nı besteledim. jandarma astegmen olarak foca’ya egitime gittim. sırnak’taki 23.jandarma sınır tumen komutanlıgı’nda tumen komutanı tum general omer kececigil ile sırnak valisi halil ulusoy’dan taktir ve tesekkur belgeleri alarak teskeremi aldım.
is deneyimlerim

http://www.izlesene.com/video/muzik-aykut-aykut-ilter-eski-defter-zuzu-saf-asik-k/852734
istanbul : defne bar, keyfin bar, ata bar, barva bar, yıldızbahce, meyzen bar, christinas bar, zevk-i sefa meyhanesi, kırmızı meyhane, keyifli meyhane, beyoglu ogretmen evi, kalender ordu evi, jandarma bölge komutanlıgı sosyal tesisleri…
Resim
bodrum : efe bar,han restauran,gunes bar,kortan bar...
anadolu turneleri : samsun, izmit, adapazarı, edirne, canakkale, aydın, denizli, izmir, ankara, eskisehir, antalya, mersin, mugla konserlerden sadece bazıları...
kadrosunda yer aldigim sanatcilardan bazilari

muazzez ersoy, muserref akay, huner coskuner, safiye soyman, pınar elice, nuray hafiftas, seher dilova, eda&metin ozulku, seyyal taner, zeynep, ceylan,yıldırım bekci, sami aksu...

(bkz: aykut) ilter; 2004 yılında çıkardığı “çoook yandı yürek” adlı albümünden sonra ikinci albümü “ eski defter - küçük hırsızım - zuzu ” tüm d&r ve seçkin müzik marketlerde...
internette inanılmaz ilgi gören albüm müzik piyasasına bomba gibi bir giriş yaptı.
aykut ilter i.t.ü türk müziği devlet konservatuarı şan bölümü mezunu bestekar ve söz yazarı yönüyle albümde sekiz esere imza atmış.
albümün ilk videosu beyoğlu isimli şarkıya çekildi. beyoğlu pop rock sound’ unda distört gitar soloları, buziki, ud ve aykut ilter’in doyumsuz, duru yorumu ile içinde greek tınıları taşıyan, geçmiş ile bugünü doğu ile batıyı kısacası buram buram pera’yı, istiklal caddesini size getiren tam bir beyoğlu şarkısı… beyoğlu’na sevdalı tutkunların çok seveceği ve dillerinden düşüremeyecekleri ve müzik piyasasında klasikleşecek güçlü bir eser.

eski defter - küçük hırsızım albümünde, 5 slow, 6 hareketli ve remiks olmak üzere toplam 12 eser bulunmaktadır. 8 parçanın söz ve müzikleri aykut ilter’e ait olup, klip şarkısı olan “beyoğlu” nun bestesi aykut ilter’e, sözleri ise aykut ilter ve özcan kızıl imzasını taşımaktadır.
albümde ayrıca erman türköz’ün tenezzül isimli şarkısı, özcan kızıl’ın sözü ve müziği kendisine ait olan, 7 aydır internette büyük ilgi gören küçük hirsizim isimli eserleri bulunmaktadır.

albümde bulunan eserlerden gelme, albümün 5/8 lik şarkısı olup, slowlar; elveda diyeceksin , öğrendim , saf asik , küçük hirsizim hareketli şarkılar; (bkz: eski defter) , açik açik , tenezzül , zalim, beyoğlu zuzu ( of line of ) ve öğrendim remix olarak sıralanmaktadır.

http://www.AykutilteR.COM/
http://www.AykutilteR.NET/
Aykut ilteR FAN PAGE
http://www.facebook.com/pages/Aykut-ilteR-FAN-CLUB/9267508666?ref=nf

Resim
KUCUK HIRSIZIM, Aykut, Aykut ilteR, kucuk hirsiz, küçük hırsız, küçük hırsızım, eski defter, zuzu, saf asik, beyoglu, elveda diyeceksin, ogrendim, gelme, remix, zalim, tenezzul, ELVEDA, CANINA YANDIGIM, SONUNCU GUN, istanbulsun, cok yandi yurek, civelek,
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM Adresi MSN Messenger
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Müzik Dünyası Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Erenet Forum

En Güzel 3D Oyunlar 3doyunlar.net Sitesinde | Ana Sayfa | Forum | Arama | Üyeler |

Bilgi Dağarcığı: Açık bir gecede, çıplak gözle iki bin ayrı yıldızı görmek mümkündür.

Günlük BurçlarGünün SözüOyun HileleriPosta KodlarıReklamİletişimKullanım Koşullarıİstatistik

Erenet.NET'in içerik kod yazılımının bir kısmı PHP sitesine aittir. Design: Erenet.info
(IP) Copyright © 2005 by Erenet.NET

Sitemiz en iyi Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenir

Animasyon filmlerimizi beğendiyseniz çizgi film izle sitemizden birbirinden eğlenceli çizgi filmleri seyredebilirsiniz.
3 boyutlu oyunlar yayınlayan unity 3d oyunlar sitesi ile 3 boyutlu oyun oynayabilirsiniz.
Bilgisayar oyunları için oyun hileleri arıyorsanız gamend.net'i ziyaret ediniz.

Bu sayfanın uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
E-Posta

Tanıtımı Kapat X

Reklamı Göster