Erenet.NET içerik; animasyon, oyun, telefon şakaları, çizgi film, komik yazılar
Erenet Erenet Erenet
Erenet 3 Boyutlu Oyunlar Erenet
Erenet Erenet Erenet
Erenet Erenet Erenet Erenet
Erenet Ana Sayfa Erenet Flash Animasyonlar Erenet Flash Oyunlar Erenet Çizgi Filmler Erenet Fıkralar Erenet Komik Resimler Erenet Komik Filmler
Erenetoyun
Erenet.NET - Flash animasyonlar, telefon şakaları, çizgi film ve flash oyunlar ile hizmet veriyor.
29 Mart 2024, Cuma 00:06:38
  Giriş Yap veya Üye Ol (Ücretsiz)
  Mesaj Panosu   |  Arama   |  Üye Listesi   |  SSS   |  Profil   |  Özel Mesajlar   |  Giriş 

Firefox Türkçe Son Sürüm
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Güncel Kullanılan Programlar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Admin
Designer

Üye No: 2
Nereden: Erenet

MesajTarih: Cum Hzr 13, 2008 12:18 am    Mesaj konusu: Firefox Türkçe Son Sürüm Alıntıyla Cevap Ver

Firefox 24 (Son Sürüm) Görüntü
Resim

Firefox 3.x Görüntü
Resim
Firefox güncel sürümlerini bu başlık altında bulabilirsiniz. Mevcut firefox kullanıcıları Yardım > Güncellemeleri kontrol et diyerek yapabilecekleri gibi aşağıdaki mesajlardan güncel sürümleri indirip kurabilirler.

Firefox kullanmak isteyenler en son sürüm setup.exe dosyasını indirerek firefox kullanmaya başlayabilirler.

Firefox Son Sürüm İndir
Aşağıdaki buton sayesinde en son sürümü indirebilirsiniz.

Resim

En son Admin tarafından Sal Eyl 17, 2013 6:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Admin
Designer

MesajTarih: Prş Tem 17, 2008 12:34 pm    Mesaj konusu: Firefox 3.0.1 Alıntıyla Cevap Ver

Firefox 3.0.1 sürümü ile güncellendi. Firefox kullanıcısıysanız, 'Yardım > Güncellemeleri kontrol et' deyin.
Firefox kullanıcısı olmak istiyorsanız butona tıklayın.

Resim

En son Admin tarafından Çrş Arl 21, 2011 2:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
coder2
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 36285

MesajTarih: Prş Ağu 07, 2008 11:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

firefox indirip kullandım gerçekten çok güzel fakat flash dosyaları göstermiyor sanırım özellikle yotube de video falan izleyemiyruz
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Admin
Designer

MesajTarih: Prş Ağu 07, 2008 11:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

coder2 demiş ki:
firefox indirip kullandım gerçekten çok güzel fakat flash dosyaları göstermiyor sanırım özellikle yotube de video falan izleyemiyruz

Flash player eklentisi yoktur. Eklenti isteyen uygulamaların üzerine tıklayınca eklentiyi otomatik olarak ekler. Eğer eklemiyorsa 'El ile kur' butonu çıkar. Eğer oda yoksa aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

- Firefox Flash Eklentisi
Buraya tıklayarak exe dosyayı indirip kurun. Exe ücretsiz ve güvenilirdir. Flash oyunlar, animasyonlar, flv player kullanılan video playerleri vs.

- Firefox Media Player Eklentisi
Buraya tıklayarak exe dosyayı indirip kurun. Exe ücretsiz ve güvenilirdir. Radyolar, televizyonlar ve her türlü media player kullanılarak izlenebilen/dinlenebilen uzantılar.
coder2
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 07, 2008 2:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hocam eklenti yükleme yerine gelip yükle diyorum fakat son aşamadayken yüklenemedi diye uyarı geliyor
 Başa Dön
Admin
Designer

MesajTarih: Prş Ağu 07, 2008 2:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Admin demiş ki:
... Eğer eklemiyorsa 'El ile kur' butonu çıkar. Eğer oda yoksa aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ...

Hata veriyorsa dediğim gibi kendin manuel kuracaksın.
coder2
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 07, 2008 6:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tamam , teşekkürLer
 Başa Dön
Admin
Designer

MesajTarih: Pzr Eyl 28, 2008 12:39 am    Mesaj konusu: Firefox 3.0.3 Alıntıyla Cevap Ver

Firefox 3.0.3 sürümü ile güncellendi. Firefox kullanıcısıysanız, 'Yardım > Güncellemeleri kontrol et' deyin.

Resim

En son Admin tarafından Çrş Arl 21, 2011 2:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
 Başa Dön
rosso_relativo
Kıdemli - Bişitör
Kıdemli - Bişitör

Üye No: 1366

MesajTarih: Pts Eyl 29, 2008 12:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

şu tilkiyi sevemedim gitti Laughing

Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Intel
Erenet Müdavimi
Erenet Müdavimi

Üye No: 19716

MesajTarih: Pts Eyl 29, 2008 8:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Benim Tilki Göçtü 3.0.3 İndikten Sonra Sildim 2.0 A Geri Döndüm Onda Daha Çok Eklenti Destekliyo sade gülüş
 Başa Dön
Admin
Designer

MesajTarih: Pts Eyl 29, 2008 10:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Daha önceden kullandığım eklentiler 3.x ile sorun yaşıyordu ama şuan hepsi 3.x ile çalışıyor.

Arada bir benim tilkide çöküyor. Kaynak tüketimi çok oluyor, kapatıyorum firefox.exe çalışmaya devam ediyor vs. Bir çok sorun oluyor ama yinede işte tilkiyi bırakamıyorum. Very Happy

Buradan tilkiye sesleniyorum, bu böyle gitmez kroma geçerim aniden bak Laughing
Admin
Designer

MesajTarih: Cmt Mar 28, 2009 7:08 pm    Mesaj konusu: Firefox 3.0.8 Alıntıyla Cevap Ver

Firefox 3.0.8 sürümü ile güncellendi. Firefox kullanıcısıysanız, 'Yardım > Güncellemeleri kontrol et' deyin.

Resim

Başa Dön
Admin
Designer

MesajTarih: Çrş Nis 22, 2009 1:05 pm    Mesaj konusu: Mozilla Firefox 3.0.9 Alıntıyla Cevap Ver

Firefox 3.0.9 sürümü ile güncellendi. Firefox kullanıcısıysanız, 'Yardım > Güncellemeleri kontrol et' deyin.

Resim

En son Admin tarafından Çrş Arl 21, 2011 2:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
 Başa Dön
Admin
Designer

MesajTarih: Sal Oca 26, 2010 3:13 am    Mesaj konusu: Firefox 3.6 Türkçe Tam Sürüm (Full) Alıntıyla Cevap Ver

Resim

Firefox 3.6 sürümü ile güncellendi. Firefox kullanıcısıysanız, 'Yardım > Güncellemeleri kontrol et' deyin.

Resim

En son Admin tarafından Çrş Arl 21, 2011 2:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
 Başa Dön
Intel
Erenet Müdavimi
Erenet Müdavimi

Üye No: 19716

MesajTarih: Sal Oca 26, 2010 3:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bana henüz gelmemişti güncellemesi, 3.5.7'de şu an.Teşekkürler bilgi için güncelliyorum şimdi. sade gülüş
 Başa Dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Güncel Kullanılan Programlar Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Erenet Forum

En Güzel 3D Oyunlar 3doyunlar.net Sitesinde | Ana Sayfa | Forum | Arama | Üyeler |

Bilgi Dağarcığı: Filler zıplamayan tek memelilerdir.

Günlük BurçlarGünün SözüOyun HileleriPosta KodlarıReklamİletişimKullanım Koşullarıİstatistik

Erenet.NET'in içerik kod yazılımının bir kısmı PHP sitesine aittir. Design: Erenet.info
(IP) Copyright © 2005 by Erenet.NET

Sitemiz en iyi Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenir

Animasyon filmlerimizi beğendiyseniz çizgi film izle sitemizden birbirinden eğlenceli çizgi filmleri seyredebilirsiniz.
3 boyutlu oyunlar yayınlayan unity 3d oyunlar sitesi ile 3 boyutlu oyun oynayabilirsiniz.
Bilgisayar oyunları için oyun hileleri arıyorsanız gamend.net'i ziyaret ediniz.

Bu sayfanın uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
E-Posta

Tanıtımı Kapat X

Reklamı Göster