Erenet.NET içerik; animasyon, oyun, telefon şakaları, çizgi film, komik yazılar
Erenet Erenet Erenet
Erenet Çizgi film izleyin Erenet
Erenet Erenet Erenet
Erenet Erenet Erenet Erenet
Erenet Ana Sayfa Erenet Flash Animasyonlar Erenet Flash Oyunlar Erenet Çizgi Filmler Erenet Fıkralar Erenet Komik Resimler Erenet Komik Filmler
Erenetoyun
Erenet.NET - Flash animasyonlar, telefon şakaları, çizgi film ve flash oyunlar ile hizmet veriyor.
5 Mayıs 2024, Pazar 17:57:12
  Giriş Yap veya Üye Ol (Ücretsiz)
  Mesaj Panosu   |  Arama   |  Üye Listesi   |  SSS   |  Profil   |  Özel Mesajlar   |  Giriş 

Galibiyet Massa'nın...

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Spor
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mysticc
Erenet Özel Üye
Erenet Özel Üye

Üye No: 28098
Nereden: bandırma(Artık ANKARA)

MesajTarih: Çrş Ağu 30, 2006 9:32 am    Mesaj konusu: Galibiyet Massa'nın... Alıntıyla Cevap Ver

Resim

İstanbul'da Massa güldü
Formula 1'de sezonun 14. yarışı olan Petrol Ofisi Türkiye Grand Prix'sini, Ferrari'nin Brezilyalı pilotu Felipe Massa kazandı.

Formula 1'de sezonun 14. yarışı olan Türkiye Grand Prix'sine, kariyerinin ilk pol pozisyonunu kazanarak başlayan Ferrari'nin Brezilyalı pilotu Felipe Massa, yarışı birinci sırada tamamlayarak, kariyerinin ilk Formula 1 galibiyetine ulaştı.

Yarışa pol pozisyonunda başlayan Massa, yarışın başından sonuna kadar liderliğini korudu ve 1.28.51'lik derecesiyle damalı bayrağı ilk gören pilot olurken, kariyerinin de ilk galibiyetine ulaşmış oldu. Şampiyona lideri Renault'dan Fernando Alonso ikinci olurken, Ferrari'nin Alman pilotu Michael Schumacher üçüncü oldu.

Macaristan Grand Prix'sini kazanan Honda sürücüsü Jenson Button'ın dördüncü olduğu yarışı, McLaren'den Pedro De la Rosa 5., Renault'dan Giancarlo Fisichella 6., Toyota'dan Ralf Schumacher 7., Honda'dan Rubens Barichello 8. sırada tamamladı.

KAZAYLA BAŞLADI
Türkiye Grand Prix'sinin startında 4 aracın karıştığı bir kaza meydana geldi. Giancarlo Fisichella, Ralf Schumacher, Nick Heidfeld ve Scott Speed kaza sonucu pite girmek zorunda kaldılar.

Startla birlikte 9.'luktan 4'lüğe yükselen Williams pilotu Mark Webber, yarışa en iyi başlayan isim olurken, geçtiğimiz yıl İstanbul'da kazanan Kimi Raikkonen, ikinci turda bariyerlere çarparak yarış dışında kaldı.

ALONSO-SCHUMACHER KAPIŞMASI
Yarışın 14. turunda ilk 3 sırayı paylaşan 3 isim Felipe Massa, Michael Schumacher ve Fernando Alonso aynı anda pit-stopa girerken, pit çıkışında Fernando Alonso Michael Schumacher'in önünde yer aldı. Yine bu turda MF1 Racing pilotu Tiago Monteiro'nun spn atmasıyla güvenlik aracı piste girdi ve araçlar arasındaki farklar kapandı.

İkinci sıradaki yerini pit çıkışı Alonso'ya kaptıran Ferrari pilotu Schumacher, 28. turda aracın kontrolünü kaybedip pist dışına çıkınca fark bir anda 8 saniyeye kadar çıktı. Bitime 15 tur kala Fernando Alonso ve Michael Schumacher ikinci pit stop haklarını kullanırken, bu kez pitten avantajlı çıkan Alman pilot Schumacher oldu ve Alonso'yla arasındaki farkı 1 saniyenin altına indirdi.

Resim

İki pilot arasındaki zevkli mücadele yarış sonuna kadar sürerken, rakibin bütün ataklarına karşılık veren Fernando Alonso yarışı ikinci sırada bitirerek, Michael Schumacher'le arasındaki puan farkını 12'ye çıkardı.

MASSA: MUHTEŞEM BİR OLAY
Kariyerinin ilk Formula 1 galibiyetine ulaşan Felipe Massa, yarış sonrası düzenlenen basın toplantısında, "Burada olmak beni çok mutlu ediyo. Çok değişik duygular yaşıyorum ve çok sevinçliyim. Çok iyi bir başlangıç yaptım, aracım yarış boyu çok dengeliydi, ben de aracın üzerine çok fazla yüklenmedim. Araç ve lastikler de yarışın her bölümünde iyi tepkiler verdi" dedi.

Michael Schumacher ve Fernando Alonso gibi iki şampiyonun önünde kazanmanın muhteşem bir olay olduğunu belirten Massa, "Benim için rüyanın gerçekleşmesi gibi. Bu çok özel ve hep hatırlayacağım bir deneyim oldu" şeklinde konuştu.

Formula 1'de sezonun 15. yarışı olan İtalya Grand Prix'si, 10 Eylül'de Monza pistinde koşulacak.

Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
rosso_relativo
Kıdemli - Bişitör
Kıdemli - Bişitör

Üye No: 1366

MesajTarih: Prş Ağu 31, 2006 1:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben Fernando Alonso cuyum Very Happy
Felipe Massa yı tebrik ediyorum tabi
ama ödülü Mehmet Ali Talat ın vermesi olay yarattı
bu spekülasyonlar da gölge de bıraktı 1.liğini sanki Confused

Başa Dön
mysticc
Erenet Özel Üye
Erenet Özel Üye

Üye No: 28098
Nereden: bandırma(Artık ANKARA)

MesajTarih: Prş Ağu 31, 2006 9:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

rosso_relativo demiş ki:
ben Fernando Alonso cuyum Very Happy
Felipe Massa yı tebrik ediyorum tabi
ama ödülü Mehmet Ali Talat ın vermesi olay yarattı
bu spekülasyonlar da gölge de bıraktı 1.liğini sanki Confused

bende Kimi Raikonnen ciyim ama bu senen iş yok Kimi de bizde öylesin izliyoruz bencede Mehmet Ali Talatın vermesi ödülü gölgede bıraktı keşk başkaı verseydi

Başa Dön
sapancali
Erenet Müdavimi
Erenet Müdavimi

Üye No: 23063
Nereden: Nereye geldi bu millet ??

MesajTarih: Cum Eyl 08, 2006 10:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

her zaman her f1 de michael schumacher

alonso 1 saliseyle 2.oldu ya Crying or Very sad

schumacher e yine de güveniorm

bende sampion schumacher olacak
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Spor Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Erenet Forum

En Güzel 3D Oyunlar 3doyunlar.net Sitesinde | Ana Sayfa | Forum | Arama | Üyeler |

Bilgi Dağarcığı: Hipopotamlar insandan daha hızlı koşarlar.

Günlük BurçlarGünün SözüOyun HileleriPosta KodlarıReklamİletişimKullanım Koşullarıİstatistik

Erenet.NET'in içerik kod yazılımının bir kısmı PHP sitesine aittir. Design: Erenet.info
(IP) Copyright © 2005 by Erenet.NET

Sitemiz en iyi Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenir

Animasyon filmlerimizi beğendiyseniz çizgi film izle sitemizden birbirinden eğlenceli çizgi filmleri seyredebilirsiniz.
3 boyutlu oyunlar yayınlayan unity 3d oyunlar sitesi ile 3 boyutlu oyun oynayabilirsiniz.
Bilgisayar oyunları için oyun hileleri arıyorsanız gamend.net'i ziyaret ediniz.

Bu sayfanın uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
E-Posta

Tanıtımı Kapat X

Reklamı Göster