Erenet.NET içerik; animasyon, oyun, telefon şakaları, çizgi film, komik yazılar
Erenet Erenet Erenet
Erenet Çizgi film izleyin Erenet
Erenet Erenet Erenet
Erenet Erenet Erenet Erenet
Erenet Ana Sayfa Erenet Flash Animasyonlar Erenet Flash Oyunlar Erenet Çizgi Filmler Erenet Fıkralar Erenet Komik Resimler Erenet Komik Filmler
Erenetoyun
Erenet.NET - Flash animasyonlar, telefon şakaları, çizgi film ve flash oyunlar ile hizmet veriyor.
4 Mayıs 2024, Cumartesi 11:46:55
  Giriş Yap veya Üye Ol (Ücretsiz)
  Mesaj Panosu   |  Arama   |  Üye Listesi   |  SSS   |  Profil   |  Özel Mesajlar   |  Giriş 

Bilmezdim - Söz & Müzik
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Müzik Dünyası
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
rosso_relativo
Kıdemli - Bişitör
Kıdemli - Bişitör

Üye No: 1366

MesajTarih: Pts Ekm 09, 2006 3:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

şarkılar çok güzel ve ne yazık ki şurada yaşanan olaylarda bir o kadar çirkin
büyük insan benim favorim ve bu şarkı her kiminse ben onu çok yakında tanıyacağımızı düşünüyorum Wink Very Happy

Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
palacan
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 36495

MesajTarih: Prş Ekm 12, 2006 10:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar.
 Başa Dön
Admin
Designer

Üye No: 2
Nereden: Erenet

MesajTarih: Prş Ekm 12, 2006 2:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çok zor olmasa gerek. Her kiminse kendine ait olduğunu belgeleyen belgeyi buradan paylaşır ve doğrular meydana çıkar. Bekliyoruz
yazgi
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 37391

MesajTarih: Cmt Ekm 14, 2006 6:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar lütfen bu "YALANCIYA" inanmayın bu şarkının sahibini çok yakından tanıyorum çok yakın arkadaşım oluyo kendisi söleyenin adı emre rapci zahriyanın erkek kardeşi oluo kndisi abisinin adı gökhan google a bilmezdim yazınca emre ve gökhan türkmen die isimleri verilio ztn bunları okuduktan sora emreyi aradım konuştum şarkının ona ait olduğuına dair belgelerini foruma sunacak kendisi tekrar sölüorum bu yalancıya inanmayın ayrıca gökhanın söledii şarkılarıda çalıp bnm demişler yha hayret yanee şunuda belirteyim kiiiii emrenin sölediği tek slow parça bu emre bi rapci ayben ile de yaptıı bir çok çalışma war lütfen kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın...
 Başa Dön
jole23
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 37358

MesajTarih: Cmt Ekm 14, 2006 6:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

way beeeee süper yaa yaa
gamzenurrr
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 37396
Nereden: ist

MesajTarih: Cmt Ekm 14, 2006 6:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yazgi demiş ki:
arkadaşlar lütfen bu "YALANCIYA" inanmayın bu şarkının sahibini çok yakından tanıyorum çok yakın arkadaşım oluyo kendisi söleyenin adı emre rapci zahriyanın erkek kardeşi oluo kndisi abisinin adı gökhan google a bilmezdim yazınca emre ve gökhan türkmen die isimleri verilio ztn bunları okuduktan sora emreyi aradım konuştum şarkının ona ait olduğuına dair belgelerini foruma sunacak kendisi tekrar sölüorum bu yalancıya inanmayın ayrıca gökhanın söledii şarkılarıda çalıp bnm demişler yha hayret yanee şunuda belirteyim kiiiii emrenin sölediği tek slow parça bu emre bi rapci ayben ile de yaptıı bir çok çalışma war lütfen kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın...

EWET ARKADAŞLAR DOĞRU SÖLÜOO SİZİ KEKLİOO SATEN ŞARKININ SAHİBİ GELİP GEEÇEKLERİ SUNUCAK SİZEE Wink
 Başa Dön
yazgi
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 14, 2006 6:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gamzenurrr demiş ki:
yazgi demiş ki:

EWET ARKADAŞLAR DOĞRU SÖLÜOO SİZİ KEKLİOO SATEN ŞARKININ SAHİBİ GELİP GEEÇEKLERİ SUNUCAK SİZEE Wink

kesinlikle canım Wink
 Başa Dön
gamzenurrr
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 14, 2006 6:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Wink
 Başa Dön
Admin
Designer

MesajTarih: Cmt Ekm 14, 2006 7:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Söz ve müzik kime aittir bilemem ama bence hoş olmuş.
Yalnız sırf insanları karalamak için üye olup mesaj yazmayalım. Her kiminse şarkı (Söz) gelir burda belgeler herkesde öğrenmiş olur.
Belgelendirmeden ispatlamadan kimseyi yargılayamazsınız. Sizin yalan söylemediğiniz ne malum.
gamzenurrr
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 14, 2006 7:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

BİZ SİZİ UYARMAK VE ARKADAŞIMIZIN BESTESİNİ BAŞKALARI TARAFINDAN KULLANIKLMASINI ENGELLEMEK İÇİN ÜYE OLDUK TMMMI??? MADEM İNANMIYOSUN SANA KALMIŞŞ
 Başa Dön
Admin
Designer

MesajTarih: Cmt Ekm 14, 2006 7:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gamzenurrr demiş ki:
BİZ SİZİ UYARMAK VE ARKADAŞIMIZIN BESTESİNİ BAŞKALARI TARAFINDAN KULLANIKLMASINI ENGELLEMEK İÇİN ÜYE OLDUK TMMMI??? MADEM İNANMIYOSUN SANA KALMIŞŞ

Daha önceki mesajlarımda da belirttiğim üzere söz veya müziği yaptığını iddaa eden kişilerle ilgi ve alakam yoktur. Ben tarafsız düşünüyorum. Her iki tarafıda tanımam bilmem. Benim anlatmak istediğim kim yalan söylüyordur doğru söylüyordur bilemem. Burada belgelenir kime ait ortaya çıkar. Ona göre yorum yapılır. Fakat şuan kimse kimse için yargılama yapamaz.
gamzenurrr
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 14, 2006 7:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

YARGILAMA YAPMIORUZ YHAA
 Başa Dön
yazgi
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 14, 2006 8:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

biz burda kimseyi yargılamıyoruz sadece arkadaşımızın yapmış olduu şarkının başkası tarafından sahiplenilmesine kızıyoruz vede haklıyız..
 Başa Dön
gamzenurrr
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 15, 2006 8:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kesinlikle yhaa hemde çok haklıyız sıkıysa yalan desin o zmn
 Başa Dön
innocentman
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 38600

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2006 12:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bu sarkının sözlerının kıme aıt oldugunu bılmek ısteyen varsa hafta sonu xxxx ordacıkıp sölıcem. xxxx güvenen gelsın. belgede elımde. ama yakalarsam fena olucak....

Edit: Yazışmalarımıza dikkat edelim. Burası eğlence platformu
 Başa Dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Müzik Dünyası Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Erenet Forum

En Güzel 3D Oyunlar 3doyunlar.net Sitesinde | Ana Sayfa | Forum | Arama | Üyeler |

Bilgi Dağarcığı: Bugüne kadar ölçülmüş en büyük buz dağı, 200 mil uzunluğunda ve 60 mil genişliğindedir ve Belçika'dan daha büyük bir yüzölçümüne sahiptir.

Günlük BurçlarGünün SözüOyun HileleriPosta KodlarıReklamİletişimKullanım Koşullarıİstatistik

Erenet.NET'in içerik kod yazılımının bir kısmı PHP sitesine aittir. Design: Erenet.info
(IP) Copyright © 2005 by Erenet.NET

Sitemiz en iyi Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenir

Animasyon filmlerimizi beğendiyseniz çizgi film izle sitemizden birbirinden eğlenceli çizgi filmleri seyredebilirsiniz.
3 boyutlu oyunlar yayınlayan unity 3d oyunlar sitesi ile 3 boyutlu oyun oynayabilirsiniz.
Bilgisayar oyunları için oyun hileleri arıyorsanız gamend.net'i ziyaret ediniz.

Bu sayfanın uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
E-Posta

Tanıtımı Kapat X

Reklamı Göster