Erenet.NET içerik; animasyon, oyun, telefon şakaları, çizgi film, komik yazılar
Erenet Erenet Erenet
Erenet Çizgi film izleyin Erenet
Erenet Erenet Erenet
Erenet Erenet Erenet Erenet
Erenet Ana Sayfa Erenet Flash Animasyonlar Erenet Flash Oyunlar Erenet Çizgi Filmler Erenet Fıkralar Erenet Komik Resimler Erenet Komik Filmler
Erenetoyun
Erenet.NET - Flash animasyonlar, telefon şakaları, çizgi film ve flash oyunlar ile hizmet veriyor.
28 Mart 2024, Perşembe 19:36:26
  Giriş Yap veya Üye Ol (Ücretsiz)
  Mesaj Panosu   |  Arama   |  Üye Listesi   |  SSS   |  Profil   |  Özel Mesajlar   |  Giriş 

Testere(SAW) 8.film için çekimlere başlandı Senaryo röportaj

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Geyik Forum
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
riX
Emekli Samuray
Emekli Samuray

Üye No: 3
Nereden: Uji

MesajTarih: Cmt Ksm 08, 2008 12:43 am    Mesaj konusu: Testere(SAW) 8.film için çekimlere başlandı Senaryo röportaj Alıntıyla Cevap Ver

evet sevgili arkadaşlar.
bu hafta ne yapayım ne edeyim diye kara kara düşünürken aklıma eski bir Hollywood çalışanı arkadaşım geldi, bir iki gün evvel aramıştı beni."gel bahçemde barbekü partisi var, mutlaka bekliyorum, hemde yeni başkan seçildi laflarız biraz.."
kabul ettim gittim.birazda işler durgundu diyelim sade gülüş en azından bu dönemde gündem konuları, biz gibi gazetecilere fazlaca tembellik fırsatı veriyorken üstelik..
bir baktım bizim elemana, şu piyasaya neredeyse dizi film formatında sürdükleri sinema filmlerinden birinin senaryosu elinde diğer elinde terlikleri dolaşıyor ortalıkta.Meğer şu SAW denilen işkenceli sapık filminin bir iki bölümüne yönetmenlik yapmış.bana 2009 dan sonraki çıkacak bölümlerinin çok sıkıntılı olacağını ve senaryonun gitgide saçmalamaya doğru yöneldiğinden bahsetti biraz.fakat ben o ara köftelere yumulmuştum fazla hatırlamıyorum..
siz en iyisi yardımcımın aldığı notları ve röportajı okuyun..
gerçek araştırmacı gazeteci, foto muhabir riX:haberin kaynağından alamadığı durumda bile haberin kaynağı olup yine haberi sizlere ulaştırır. Cool

ResimResim
olası bölümlerde ekip belli olmadığından isimler verilmemektedir.
riX:söyle bakalım bu kadar çok bölümün çekilmesi izleyicileri baymadı mı?
Saw: Yok, hatta müptelası olan insanlar var.Keşke 30 bölüm çekebilsek onlarda memnun kalsalar.o derece yani.
riX:yani tamamen duygusal bir amaç Surprised
Saw: tabiki rix.bizim sektör her işi yardım amaçlı yapar zaten bilirsin Confused
riX:peki söyle bakalım bu filmin bu kadar çok tutulması neye bağlıyorsunuz?
Saw:Bak bana! bu aramızda kalacaksa tamamdır, fakat yardımcın olan gerzek herşeyi not alıyor ve beni huylandırıyor. ona göre!..
riX:Bilirsin beni gerçekleri saklayamam( ) fakat senin için yumuşatırımWink
Saw:şimdi bu film önemli değil aslında yani film önemli fakat asıl olan sulu beyinler için bu filmin görsel bir şölen olması.Bazıları güzel kadınları ister, bazıları bol bol patlama veya silah..bu filmde onlara bol bol vahşet sunuyor.araya birazcıkta bilmece ve ip uçları.düşünsene ,filmde katil insanları öldürüyor ve onları hayatlarında yapmış oldukları kötü bir davranıştan ötürü işkencelere maruz bırakıyor.ve bu adam izleyiciler tarafından seviliyor hayranlıkla izleniyor.şimdi sadece vahşet olsaydı izleyici bu kadar göz önünde beğenisini gösteremeyecekti.İşin içine birazcık sürpriz ve birazcık kurgu, hooop al sana sapkınlığın kılıfı Wink
ResimResim
riX:Seni çok iyi anladım.Haksızda değilsin fakat yinede neden böyle uzattınız ona anlam veremedim.Başka filmlere, farklı konulara yönelseniz dahada zengin bir çeşit için çırpınsanız.
Saw:iyi fakat ne gerek var.bu işlerde bütçe önemlidir.hazır tutmuş bir filmi ters çevirip piyasaya yeniden sürmek daha kolay.
riX:Neyse bu konuları geçelim ve şu ileri bölümlerden birisinde takıldıgınızı dduydum ondan bahset.
Saw:evet sana yakındıgım bölüm.Bölüm 8.Çözemedik bu işin içinden çıkamadık bir türlü.Her türlü geri dönüş yaptık.izlemeyenler, sonradan izleyenler ama konuyu kaçıranlar..herkes için daha rahat ve hazır bir film olacak.bizim geriye doğru dönüşümüz aslında hem bizim için hemde tüm insanlık için büyük bir adım.
riX:niye siz uzay çağını atladınız mı?neden bize geri dönüyorsunuz.
Saw:yok işte o anlamda değil.Konuları geri döndürüyoruz.Geriye dönüyoruz ki; anlaşılmayanlar anlaşılsın, ölen kahramanımızı hayalet olarak tekrar oynatamayacagımıza göre bizde bu cözümü bulduk.Senaryo kolay geri dönersek yeni kahramanlarda buluruz dedik ve öyle çıktı bu fikir.
riX:ee sorun ne?
Saw:Sorun bizim torun.
riX:Bırak şu saçma esprileri şimdi.. Evil or Very Mad
Saw:yok riX.Gözünün yagını losyon edeyim kendime.öyle değil.Cidden sorun bizim torun çünki.sekizinci bölümde testerenin bebekliğine dönecez.Fakat bizim torun aguda agu başka bi iş yapamıyor.
riX: Shocked
Saw:Yani şimdi Testere nasıl doğdu, nasıl büyüdü nasıl, işkence tekniklerini ögrendi.Halk bunu merak ediyor.
riX:anlıyorum dostum.ya şu filmin afişi veya sahnelerden ufak birkaç birşey sallada bizim elemana gazeteye birşeyler götürelim.Şimdi bizim patron kafamıza göre gezdiğimizi ileri sürecek..
Saw:tamam rix ama sende şu bizim kimonoyu getir artık depodan almışsın geçenlerde hala kayıp.
riX:tamam hallederiz.sen aldın mı fotoları? Aloo.Lan herşeyi yazma ..
Resim
Admin
Designer

Üye No: 2
Nereden: Erenet

MesajTarih: Cmt Ksm 08, 2008 11:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bana neden haber vermedin Mr. Green
riX
Emekli Samuray
Emekli Samuray

MesajTarih: Cmt Ksm 08, 2008 8:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

haber vermedim mi? neyi?
Admin
Designer

MesajTarih: Cmt Ksm 08, 2008 11:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Barbeküyü neyi olacak Very Happy
riX
Emekli Samuray
Emekli Samuray

MesajTarih: Pzr Ksm 09, 2008 11:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

birden esti aklımdan, keşke sizde gelseydiniz.
"ni yaba bilirim ben ya" Razz
rosso_relativo
Kıdemli - Bişitör
Kıdemli - Bişitör

Üye No: 1366

MesajTarih: Prş Ksm 13, 2008 8:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

köftelere yumulmaya devam mı etsen acaba riX Laughing
yardımcın kim bu arada çok merak ettim
ni diyebilirim Rolling Eyes enteresan bi röportaj olmuş Razz

Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
riX
Emekli Samuray
Emekli Samuray

MesajTarih: Prş Ksm 13, 2008 11:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

cidden ilginç ve vasat bir röportaj olmuş Resim
benim degil yardımcımın röportajı bu eleştiriler ona Razz
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
rosso_relativo
Kıdemli - Bişitör
Kıdemli - Bişitör

Üye No: 1366

MesajTarih: Cum Ksm 14, 2008 11:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sizi eleştirmek mi , estağfurullah ne haddimize.
yardımcınızı o yüzden sormuştum bende zaten Wink Very Happy

Başa Dön
NetCanavari
Kıdemli Emekli

Üye No: 12619
Nereden: antalya

MesajTarih: Çrş Ksm 19, 2008 6:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlık dedik, paylaşım, yardımlaşma, dayanışma dedik gördüğümüz muameleye bakın. Mad benim efendim işte çırak yerine koydugu, yardımcım dediği kişi Rolling Eyes
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sylord
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 57750

MesajTarih: Cmt Ksm 25, 2017 12:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Röpörtajlarınız doğruymuş RiX Bey, gerçekten de geçtiğimi aylarda vizyona sürülen Testere 8 (Saw:Legacy) bravo kutluyorum sizi efenim sade gülüş
 Başa Dön
Admin
Designer

MesajTarih: Pzr Mar 18, 2018 12:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sylord demiş ki:
Röpörtajlarınız doğruymuş RiX Bey, gerçekten de geçtiğimi aylarda vizyona sürülen Testere 8 (Saw:Legacy) bravo kutluyorum sizi efenim sade gülüş

RiX beyi tebrik ediyoruz Shocked
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Geyik Forum Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Erenet Forum

En Güzel 3D Oyunlar 3doyunlar.net Sitesinde | Ana Sayfa | Forum | Arama | Üyeler |

Bilgi Dağarcığı: Rusya'nın dörtte biri ormanlarla kaplıdır.

Günlük BurçlarGünün SözüOyun HileleriPosta KodlarıReklamİletişimKullanım Koşullarıİstatistik

Erenet.NET'in içerik kod yazılımının bir kısmı PHP sitesine aittir. Design: Erenet.info
(IP) Copyright © 2005 by Erenet.NET

Sitemiz en iyi Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenir

Animasyon filmlerimizi beğendiyseniz çizgi film izle sitemizden birbirinden eğlenceli çizgi filmleri seyredebilirsiniz.
3 boyutlu oyunlar yayınlayan unity 3d oyunlar sitesi ile 3 boyutlu oyun oynayabilirsiniz.
Bilgisayar oyunları için oyun hileleri arıyorsanız gamend.net'i ziyaret ediniz.

Bu sayfanın uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
E-Posta

Tanıtımı Kapat X

Reklamı Göster