Erenet.NET içerik; animasyon, oyun, telefon şakaları, çizgi film, komik yazılar
Erenet Erenet Erenet
Erenet 3 Boyutlu Oyunlar Erenet
Erenet Erenet Erenet
Erenet Erenet Erenet Erenet
Erenet Ana Sayfa Erenet Flash Animasyonlar Erenet Flash Oyunlar Erenet Çizgi Filmler Erenet Fıkralar Erenet Komik Resimler Erenet Komik Filmler
Erenetoyun
Erenet.NET - Flash animasyonlar, telefon şakaları, çizgi film ve flash oyunlar ile hizmet veriyor.
18 Mayıs 2024, Cumartesi 20:32:19
  Giriş Yap veya Üye Ol (Ücretsiz)
  Mesaj Panosu   |  Arama   |  Üye Listesi   |  SSS   |  Profil   |  Özel Mesajlar   |  Giriş 

Aşk acısı çekmek!

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Erenet Genel Forum
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
gmnd
Developer
Developer

Üye No: 4
Nereden: Merkez

MesajTarih: Pts Hzr 11, 2007 8:44 pm    Mesaj konusu: Aşk acısı çekmek! Alıntıyla Cevap Ver

"yok yok ben neleri atlattım, bunu da atlatırım" dedikten 10 saniye sonra gözlerin dolmasına yol açan, duvarların ilk defa bu kadar yakınında olduğunu hissettiren, her bokun onu hatırlatmasıyla devam eden acıdır.

evet, insan diş ağrısı çekerken "aşk acısı neymiş mk, şu ağrıya bak" der. lakin diş ağrısının tedavisi vardır, geçer. aşk acısının tedavisi yoktur. tek ilacı o'dur. ve "o" olmadan asla yaranız kabuk bağlamaz. sürekli kanar, ne bepanthene etki eder, ne uyku ilaçları. uyursunuz, rüyanızda kabus olur içinizi acıtır. uyanırsınız, "niye uyandım ki , acı çekmek için mi?" dersiniz. her aşk şarkısının sizin için yazıldığını düşünürsünüz. çevrenizdeki insanların çok mutlu olduğunu düşünürsünüz. her gittiğiniz ortamda onu hatırlatan bir şeyler vardır.

başkaları onun parfümünü sürmüşse, içiniz kan ağlar. saçını onun gibi yapan biri gördüğünüzde yüreğiniz sızlar. yürüdüğünüz yollar, altına ışık veren sokak lambaları, sizi ona götürür. yaranıza tuz basar. gözleriniz yolda, kulaklarınız telefonda beklersiniz. ama aramaz.. öyle bir yerde bitmiştir ki, artık içinize işleyen umut her geçen gün saçınızı beyazlatır, güneş size itici gelir. otobüs durağına gittiğinizde onla sarılarak otobüs tabelalarına baktığınızı anımsarsınız. aptalca bakışmalarınızı , safça gülümsemelerinizi hatırlarsınız. o gülümsemeler kalbe hüzün, o bakışmalar bedene ağrı verir.

günler geçtikçe acıyı derinlerde bir yere gömersiniz. fakat biri gelip orayı kazacak, elbet bir gün o acıyı size yaşatacaktır. üzerine yağmur yağsa da, seller üzerindeki toprağı alıp başkasının yâri etse de....
gmnd
Developer
Developer

MesajTarih: Pts Hzr 11, 2007 8:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Soğuk bir kış günü, belki de insanların kıyafetlerin arkasına saklandığı, gerçekleri sakladığı bir gündü.

bizimkisi aptalca bakışlardan ibaretti. belki de o güne dönüp aptal aptal bakışmak istiyorum. uzaktan sevmek en güzeliydi, derine dalmadan; kötü yönlerini bilmeden ya da bilip görmeden.. tek başına yakalayıp konuşmayı, duygularımı suratına kusmayı hedeflemiştim. asla ulaşamam ona, rezil olur çıkarım diyordum. özgüvenimi kırpacak kadar sevmiştim onu.

sigaraya düşman oldum, beni senden alacak diye..
içkiye kin besledim, seni unutturacak diye..
arkadaşlarımdan soğudum, seninle ilgili konuşamadım diye..
kendimden soğudum, rüyanda nasıl onu görmezsin diye..

hayata sadece eğlenceli taraflarından bakıyordun belki de. sadece hoşlantıdan ibaretti ve bizler inandığımızı görmeye çalıştık. yıllarca beklediğim sendin evet. aşık olmak istiyordum ve en ufak hissimde "evet evet ben aşık oldum" diyerek sana bağlanmıştım.

geceleri şehrin ışıkları yoldaşımdı. bitmeyen o yollarda aşkımı paylaştığım sırdaşımdı. ve o yolda kimini kaybettim. kimisi ne aşklara şahit olmuştu. ama yalancı şahitti onlar. gökteki yıldızlar hakim olmuş, beni tek kalemde harcamıştı. gökyüzünü süsleyen o ay ise, savcımdı ve hiç acımıyordu bana. gökyüzündeki en ihtişamlı yıldızı senin için seçmiştim, ama o yıldız bilmiyordu üzerine kurulan hayatı. tıpkı sen gibi.. sen de bilmiyordun. seni izlerken evlenip çocuğumuzu sinemaya götürürdüm. tam o sırada kahkahalarınla ortamı *** eder , tüm duygularımın üzerine sifon çekerdin.

derken kaldırım taşları tekmelemeye başladı kalbimi. beni ezip geçtin ya, biri de seni ezer inşallah dediler onlar. ahları tuttu. artık suda taşı 3 kere sektiremiyordum. kalbimin en içindeki damarda akan kan gibiydi. sigara içtim, kilitlendi. içki içtim, tekledi. uyudum, rötar yaptı.

derken her şey gelişti. bir baktım ki yanımda, omzumda popüler aşk şarkılarını dinliyorsun. sonra anladım ki, hayat hiç de istediğim gibi değil. benim yaşadığım onca duyguyu o şarkının sözlerinde aramak mıydı gerçek aşk? "bu sözler ikimiz için yazılmış" demek miydi sevinçler? yoksa yan masadan bizi izleyip kulaktan kulağa konuşanlar mıydı dostlarımız?

sigaram oldun, kibritten kıskandım seni, kültablasından kıskandım. rakım oldun, peynirden kıskandım seni, sudan kıskandım. ekmeğim oldun, çaydan kıskandım seni. ama, seni senden kıskandığım kadar üzmedi beni.

uzun bir yolculukta kurduğum hayallerden de imkansız geliyordu bana. ama gördüm ki sokağa çıktığımızda karşımıza gelen yan gözle bakıp burnunu havaya kaldıran kızlardan farkın yokmuş. bir kış günü rastladım ya sana, kara düşman oldum, rüzgara kin duydum. güneş en yakın dostum oldu, ama ciğerimi yaktı.

sel gitti kum kaldı, ama kumda yazılı adın, hala duruyor.. kömür gözlümdün, içimi yaktın, duman gözlümdün, dumanlar içinde boğdun..
riX
Emekli Samuray
Emekli Samuray

Üye No: 3
Nereden: Uji

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2007 12:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gecmiş olsun ayran lazım mı? Shocked
gmnd
Developer
Developer

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2007 2:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sen hele Ankara'ya gel, ayran da içeriz turşu suyu da. Kendine dikkat et ha. sade gülüş
pcturk
Erenet Bagımlısı
Erenet Bagımlısı

Üye No: 45829
Nereden: Bilgisayarın Başından

MesajTarih: Cmt Hzr 30, 2007 5:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

aşk acısını şuan bile çekiyorum terkettiler beni öhöhöhö Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
hepsi-yasemin
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 39438
Nereden: istanbul

MesajTarih: Pzr Tem 01, 2007 9:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben özlem çekiyom.....Sad
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Erenet Genel Forum Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Erenet Forum

En Güzel 3D Oyunlar 3doyunlar.net Sitesinde | Ana Sayfa | Forum | Arama | Üyeler |

Bilgi Dağarcığı: Kış aylarında, Moskova'daki buz pateni pistleri 250 bin metrekarelik bir alanı kaplar.

Günlük BurçlarGünün SözüOyun HileleriPosta KodlarıReklamİletişimKullanım Koşullarıİstatistik

Erenet.NET'in içerik kod yazılımının bir kısmı PHP sitesine aittir. Design: Erenet.info
(IP) Copyright © 2005 by Erenet.NET

Sitemiz en iyi Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenir

Animasyon filmlerimizi beğendiyseniz çizgi film izle sitemizden birbirinden eğlenceli çizgi filmleri seyredebilirsiniz.
3 boyutlu oyunlar yayınlayan unity 3d oyunlar sitesi ile 3 boyutlu oyun oynayabilirsiniz.
Bilgisayar oyunları için oyun hileleri arıyorsanız gamend.net'i ziyaret ediniz.

Bu sayfanın uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
E-Posta

Tanıtımı Kapat X

Reklamı Göster