Erenet.NET içerik; animasyon, oyun, telefon şakaları, çizgi film, komik yazılar
Erenet Erenet Erenet
Erenet 3 Boyutlu Oyunlar Erenet
Erenet Erenet Erenet
Erenet Erenet Erenet Erenet
Erenet Ana Sayfa Erenet Flash Animasyonlar Erenet Flash Oyunlar Erenet Çizgi Filmler Erenet Fıkralar Erenet Komik Resimler Erenet Komik Filmler
Erenetoyun
Erenet.NET - Flash animasyonlar, telefon şakaları, çizgi film ve flash oyunlar ile hizmet veriyor.
20 Nisan 2024, Cumartesi 13:32:37
  Giriş Yap veya Üye Ol (Ücretsiz)
  Mesaj Panosu   |  Arama   |  Üye Listesi   |  SSS   |  Profil   |  Özel Mesajlar   |  Giriş 

Seni seviyorum demeyin

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Erenet Genel Forum
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mysticc
Erenet Özel Üye
Erenet Özel Üye

Üye No: 28098
Nereden: bandırma(Artık ANKARA)

MesajTarih: Pzr Ağu 27, 2006 1:37 am    Mesaj konusu: Seni seviyorum demeyin Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili gençler!
Bugün sizden bir şey isteyeceğim.Sakın kimseye ''Seni seviyorum'' demeyin.Lütfen. Kullanmayın artık bu sözü. Başka bir şey deyin birbirinize onun yerine. Duygularınıza daha denk düşen bir şey... Benim aklıma gelmiyor ama siz bulursunuz.. Ne de olsa sizin duygularınız...Hayır, içini dolduracaksanız ''Seni seviyorum''un, bir diyeceğim yok.Ama umudum da yok.''Seni seviyorum'' öyle ''Kendine iyi bak'' gibi bir söz değildir.Laf olsun diye söylenen...Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde hakkını vereceksiniz.Bir kere onu gerçekten seviyor olmanız lazım. Yani öyle dokununca geçiverecek arzularla falan karıştırmayacaksınız.
Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, o biri en az tuttuğunuz takım kadar önemli olacak hayatınızda.
Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, bir saat eksik uyumayı göze alabileceksiniz onu daha çok görmek uğruna.
Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, elini tutmak da önemli olacak başka şeyler kadar.
Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ''Sevgilimsin'' de demiş olduğunuzu bileceksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, onu özleyecek, düşünecek, merak edeceksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, onun gözü telefon da (evet, cep telefonu çıktığından beri kulak değil gözler telefonda) aramanızı beklediğini unutmayacaksınız.
Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ona sürprizler yapmayı, ufak hediyeler almayı ihmal etmeyeceksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ona şiirler okuyacak hatta kabiliyetiniz varsa, yazacaksınız da.
Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, şarkıdaki gibi, ellerinizde çiçeklerle kapısında bekleyeceksiniz.Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, belki ömrünüzün sonuna kadar değil ama hiç olmazsa yarın, öbür gün de seveceğinizden emin olacaksınız.
Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, aynı zamanda ''Free takılalım'' da diyemeyeceğinizi bileceksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, o aşktan söz ederken siz ''Ben almayayım, alana da mani olmayayım'' demeyeceksiniz.

Nasıl?Çok mu zor?Fazla mı zahmetli?İnsanın birini sevip sevmediği tam da böyle belli oluyor arkadaşlar. Sevmeyince ''iş'' gibi geliyor bütün bu saydıklarım. O zaman ''Seni seviyorum'' demeyeceksiniz. Bu kadar basit. Bir gün farkında olmadan bütün bunları yapıyor olduğunuzu görünceye kadar.Şimdi ''Ne var bunda? Keşke herkes birbirine bolca 'Seni seviyorum' dese' diye düşünenler olacaktır. İyi. O zaman birbirini gerçekten sevenler yeni bir söz bulsunlar söyleyecek. ''Seni seviyorum'' orta malı olsun. Zaten oldu olacağı kadar.

Pakize Suda

Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
rosso_relativo
Kıdemli - Bişitör
Kıdemli - Bişitör

Üye No: 1366

MesajTarih: Pzr Ağu 27, 2006 1:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ama düşündümde bulunan hiçbir kelime her ne kadar sık kullanılmış ve anlamını yitirecek kadar laçkalaşmış olsada SEVMEK fiilinin yerine geçemez Very Happy Wink

Başa Dön
sapancali
Erenet Müdavimi
Erenet Müdavimi

Üye No: 23063
Nereden: Nereye geldi bu millet ??

MesajTarih: Çrş Ağu 30, 2006 7:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

telefon nosunu verse telefonun baısnda beklim

ev adresini verse 1 saat erkenden uyanıp gizlice görim

ve yine ev adresini verse kapısına cicekle gidim
AMA YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
mysticc
Erenet Özel Üye
Erenet Özel Üye

Üye No: 28098
Nereden: bandırma(Artık ANKARA)

MesajTarih: Çrş Ağu 30, 2006 8:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sapancali sana da yazık yaa olsun az kaldı okulların açılmasına muradına ereceksin.. Bu kadar zaman bekledin bu senin hakkın Wink

Başa Dön
toxic
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 36271
Nereden: istanbul

MesajTarih: Prş Ekm 05, 2006 3:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben dedimde noldu!!!Arkasına bile bakmadan çekti gitti Sad
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
delikizim
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 1808
Nereden: değişken biyerler..

MesajTarih: Çrş Ekm 25, 2006 9:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bende dedim..yazıkki hiç bizaman haketmedi karşıdaki.

ama yinede

seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim
yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim..
masum_kedi
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 44374
Nereden: kocaeli

MesajTarih: Cmt Oca 27, 2007 4:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

söliyince bişi olmuyo arkadaşlar karşında bazen mallar oluyo anlamıolar Crying or Very sad
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
delikizim
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 1808
Nereden: değişken biyerler..

MesajTarih: Cmt Oca 27, 2007 5:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

beklerim her gönlün eşi varmış..

hani biz söz varya seven sever sevmeyen çeker gider benim dünyam hertürlü döner..biliyorum gönlümün eşi vakti saati gelince çıkıcak karşıma.zaman zaman zaman...duyduğum yalanlar bana tecrübe yine kaybeden ben değilim...herşeye güzel bakmak lazım boşver arkadaşım anlamasın anlamayan.sen sabret boşverr
masum_kedi
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 44374
Nereden: kocaeli

MesajTarih: Prş Şub 01, 2007 7:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

off ya bende öyle ama napalım aslında çok doğru söylüyorsun anlamayan anlamasın elbette bir gün birisi çıkacak hemde deliler gibi sewecek birisi dimi arkadaşlar?? kendimi böyle avutuyorum:(
vipletta
Erenet Yeni Üye
Erenet Yeni Üye

Üye No: 44100
Nereden: ist

MesajTarih: Çrş Şub 07, 2007 7:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bu zamanda milletin aşkı da sevgisi de para olmuş arkadaşlar.kızı da erkeği de fiyat biçiyor,eski sevgilimden biliyorum
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Erenet Genel Forum Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Erenet Forum

En Güzel 3D Oyunlar 3doyunlar.net Sitesinde | Ana Sayfa | Forum | Arama | Üyeler |

Bilgi Dağarcığı: Bir okyanusun en derin yerinde, demir bir topun dibe çökmesi bir saatten uzun sürer.

Günlük BurçlarGünün SözüOyun HileleriPosta KodlarıReklamİletişimKullanım Koşullarıİstatistik

Erenet.NET'in içerik kod yazılımının bir kısmı PHP sitesine aittir. Design: Erenet.info
(IP) Copyright © 2005 by Erenet.NET

Sitemiz en iyi Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenir

Animasyon filmlerimizi beğendiyseniz çizgi film izle sitemizden birbirinden eğlenceli çizgi filmleri seyredebilirsiniz.
3 boyutlu oyunlar yayınlayan unity 3d oyunlar sitesi ile 3 boyutlu oyun oynayabilirsiniz.
Bilgisayar oyunları için oyun hileleri arıyorsanız gamend.net'i ziyaret ediniz.

Bu sayfanın uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
E-Posta

Tanıtımı Kapat X

Reklamı Göster