Erenet.NET içerik; animasyon, oyun, telefon şakaları, çizgi film, komik yazılar
Erenet Erenet Erenet
Erenet 3 Boyutlu Oyunlar Erenet
Erenet Erenet Erenet
Erenet Erenet Erenet Erenet
Erenet Ana Sayfa Erenet Flash Animasyonlar Erenet Flash Oyunlar Erenet Çizgi Filmler Erenet Fıkralar Erenet Komik Resimler Erenet Komik Filmler
Erenetoyun
Erenet.NET - Flash animasyonlar, telefon şakaları, çizgi film ve flash oyunlar ile hizmet veriyor.
18 Haziran 2024, Salı 16:04:44
  Giriş Yap veya Üye Ol (Ücretsiz)
  Mesaj Panosu   |  Arama   |  Üye Listesi   |  SSS   |  Profil   |  Özel Mesajlar   |  Giriş 

Çocukluk aşkınız oldu mu hiç?
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Erenet Genel Forum
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
gmnd
Developer
Developer

Üye No: 4
Nereden: Merkez

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2007 11:24 pm    Mesaj konusu: Çocukluk aşkınız oldu mu hiç? Alıntıyla Cevap Ver

Çocukken yaşanan , saf ve temiz duygulardan ibarettir çocukluk aşkı. Mutlaka yaşamışsınızdır, gerek platonik gerekse karşılıklı. Aşağıda bir sözlük için yazdığım yazım var. Yazıda ismi geçen kuzenler, bildiğiniz "ersat". Kızı o da hatırlıyordur sanırım.

Üşenmeyen varsa okusun , ama okumanızı öneririm. Mutlaka sizin de yaşadığınız şeyler vardır içinde.

---------------

artık büyüdüğümü ve aşık olma zamanımın geldiğini düşünüyordum. ne de olsa 5. sınıftık ve en karizmatik yerdeydik.

kuzenlerim yeni binaya taşınıyordu. kırılacak eşyalarla dolu koliyi büyük bir hevesle taşırken başıma gelecekleri de bilmiyordum. apartmanın girişinde süslü püslü, güzeller güzeli kızı farkettiğimde ise dilim tutulmuştu. arkadan biri dürtüyor , hadi olum daha 5 sandalye var çıkaracak diyor , ben tamam geliyorum şimdi diyorum. arkadaş geliyor , boncuk atan tabancayı versene diyor , tamam geliyorum diyorum . kız orada kıs kıs gülerken başım dönmüş bir şekilde onu izliyorum. hani vardır ya türk filmlerinde, kahkahalar atan kız size bakarken aniden ciddileşir . aynen o sahneleri yaşıyorum. o anda hayal kırıklığı yaratan sözü işitiyoruz. "hadi yemek yiyecez işi gücü bırakın gelin." yıkılıyorum.. daha onla bakışacaktık ve onun hakkında hayaller kuracaktım. neyse diyip gidiliyor. sonra hale gidip bir şeyler alınacağı söyleniyor , battı balık yan gider diyerek atlıyoruz arabaya gidiyoruz. aradan haftalar geçiyor , aylar geçiyor, yavaş yavaş binadaki çocuklarla münasebeti kuruyorum . sonra beni binadaki kızlarla tanıştırıyorlar . içinde kübra'da var. elime ayağıma dolanıyor. sırf ona yakın olabilmek için ip atlıyorum, yakan top oynuyorum. mahalle turuna çıkan bizim tarafın bebeleri beni görünce şoke oluyor. "karı mısın lan ip atlıyon" diye dalga geçiyorlar. bütün bebelere rezil ediyorlar.

adım kız emre'ye çıkıyor. ama bu beni etkilemiyor. zira aşık bir gençtim artık ben. onun için değil ip atlamak , ipleri kafama bile geçiririm diye düşünüyordum. derken en yakın arkadaşına açılıyorum . ben kübra'yı çok seviyorum , bunu ona söyleme ama acayip seviyorum diyorum. ağlayarak gidiyor. sonradan öğreniyorum ki o da beni seviyormuş. kübra'ya gidip "emre senle dalga geçmek için çıkacakmış sakın aldanma ona" diyor. kübra bana gelip "sen git kendinle dalga geç salağk!" diyor.

yıkılıyorum. ne olduğunu anlamaya çalışıyorum , o sırada bütün kızlar bir araya gelmiş bana gülüyorlar . başımı önüme alıp gidiyorum . mahalle maçı ayarladık lan emre , yukarıdakilerle oynayacaz diyorlar . tamam , gidip oynayalım diyorum . yukarı mahalle dedikleri de kübra'nın oturduğu yer. onları görünce başımı öne eğiyorum . kübra'nın kardeşi de rakip takımın kadrosunda. kübra yanıma gelip "kötü oyna recep'e topu at gol atsın diyor . tamam diyorum , bütün takım benden gol bekliyor. her seferinde topu kaptırıyorum , şutları arabaların altına atıyorum. 2 kez apartman bahçesine top atıyorum . bizimkiler deliriyor . yeter artık bu nasıl oyun diyorlar . bir şey diyemiyorum. sonra kübraların bana bakarak dalga geçercesine güldüğünü görüyorum. sinirleniyorum. artık ölümüne oynayacağız diye bağırıp ard arda 4 pozisyonda 4 gol atıyorum. 10'da devre 20'de biter usulü oynuyoruz , durum 18'e 11. kafalarına veriyoruz. frikik oluyor. frikiklerde "sol ayak" olduğu için aranan adam olan ben yine topun başındayım. bu sırada bizim takımdan homurdanmalar geliyor. "niye hep sen kullanıyon **** koy*m" diyorlar. duymamazlıktan geliyorum. vuruyorum, taşa çarpıyor ve taşla birlikte uçup gidiyor top.

goldü değildi tartışmaları sürerken kübra ortaya atlıyor ve "gol falan diil aptallar" diyor. bizim suha durur mu? sana ne lan embesil diyor. ben beynimden vurulmuşa dönüyorum. 6 senelik arkadaşım suha'yla yerde boğuşurken buluyorum kendimi. kübra'ya bakıyorum , kahkahalar eşliğinde bizi izlediğini görüyorum. kızıyorum kendime , süha'nın ayağına kapanıp özür dilemek istiyorum ama yapamıyorum. dostum bir anlık sinirle yaptım , anla beni demek istiyorum ama yapamıyorum . çünkü bunu yaparsam rezil olacağımı düşünüyorum .

aradan haftalar geçiyor , süha benle konuşmuyor. kendi konuşmadığı gibi bütün mahalleliyi de bana düşman ediyor. yanlarına gittiğimde hepsi birden gidiyor , beni görmezden geliyor. dayanamıyorum , eve ağlamaklı geliyorum . ne kübra , ne de arkadaşlarım istediğim gibi davranıyorlardı bana. artık ölmenin kıyısındayken "yeter artık gidip konuşmalıyım kızla" diyorum.

konuşacağım gece yanıma piç burak takılıyor. yarın yazılımız var emre beraber çalışalım diyor . tamam gidelim diyorum , bizim mahallenin merdivenlerinden çıkarken kübra ve 2 arkadaşını görüyoruz . ama onlar bizi görmüyor. biz arkadayız. burak kolumdan tutup "emre bak benim asıldığım kızı gösteriyim sana" diyor , tırsıyorum, "allah'ım nolur kübra demesin noolur" diyorum içimden , ortadaki kızı göstererek "aha bu" diyor. ölmek istiyorum , kübra'yı gösterdi diyorum . eve gidiyoruz , ne çalıştığımız dersi anlıyorum , ne de burak'ın bana söylediklerini duyuyorum. ertesi gün burak gidip kübra'yla konuşuyormuş. birden bir alkış tufanı kopuyor. okulun arka bahçesine gidiyoruz , ortada burak ve kübra , etrafında halka oluşturmuş öğrenciler. o zamanlar bir kızla bir erkeği yanyana görünce millet coşardı. gidip ortada kübra ve burak'ı gördüğümde artık yaşamamalıyım diyorum . artık ikisinden de nefret ediyorum. haftalarca uykusuz kalıyorum , bunlar uzun bir süre çıkıyor .

sonra kübra'nın en yakın arkadaşı meltem'e rastlıyorum. ben onu çok sevmiştim meltem diyorum , her şeyi anlatıcam emre diyor. ben seni seviyorum , o yüzden kübra'ya gidip emre seninle dalga geçecek dedim. sana soğuk davrandı senle dalga geçti diyor. o da seni seviyordu diyor. burak ile çıktı ama hiç sevmiyor diyor. yıkılıyorum , o sırada burak ile kübra'nın geldiğini görüyorum . meltem aniden elini omzuma atıyor . aşkım parka gideceğiz demiştin diyor. kübra bunu görüyor , hiç aniden duruyor. öylece bakışıyoruz . ben elim kolum bağlanmış , durumu nasıl izah edeceğim diye düşünürken . burak'ın elinden tutuyor . yıkılıyorum, yaz tatilinde asla dışarı çıkmıyorum , kuzenlere düşman oluyorum onların binasında oturuyor diye.

aradan seneler geçiyor , aynı lisede olduğumuzu farkediyorum. ama gram sevgi yok içimde. m***r olduğunu öğreniyorum. her gün köşebaşında başka bir erkekle görüyorum , aylar birbirini kovalıyor . gelip bana gülerek "zamanında seni nasıl sevmiştim anlatamam , ama sen benimle dalga geçtin" diyor. "senin yüzünden bütün erkeklere lanet ettim o yaşta, şimdi hepsiyle dalga geçiyorum" diyor. şoke oluyorum yine. ama bu sefer beni üzmesine izin vermeyeceğim diyorum. zaten "deneyelim mi bazı şeyleri" demeye yüzüm kalmamış. sınıfa gidiyorum . koray denen **** yanıma geliyor , emre çarprazdaki sınıfta kübra var ya, aşığım ona diyor.. gülüyorum dakikalarca, niye gülüyosun olm ben aşık olamam mı diyor.. benden aldığı cevap;
"aşık ol ve aradan seneler geçsin; sen de böyle güleceksin kardeş, emin ol benimle aynı sebepten güleceksin. o zaman diyeceksinki, bu işi anlamaya çalışmamalıyım , çünkü ben anlamaya çalıştıkça beni esir alacak. her zaman kararlılığını koruyan ben, bu konuya girdiğimden beri kendimi bilememeye başladım."

lise bitiyor , aradan 2 sene geçiyor . öss'ye bir hafta kalmış. mahalleden çıkıp iki değişik yer görelim diyorum , karşıdan biri geliyor. bakıyorum, lan evet bu koray. sarılıyoruz birbirimize , kardeş nasılsın özledik vs vs. parkta biraz oturalım laflayalım diyoruz. birden lisede söylediklerimi hatırlatıyor bana. hala niye güldüğünü bilmiyorum , ama ben de güldüm lan emre diyor. neden güldün diyorum , aşık oldum, kız da bana aşıkmış ama araya girenler bizim çıkmamamız için elinden geleni yapmışlar , aylar sonra kızla konuştuğumda bana karşı boş olmadığını anladım. sonra ceyhun bana aşık olduğunu söyledi selma'ya, güldüm dakikalarca diyor...

çocukluk aşkları , her zaman gelecekteki aşk hayatını etkiler , en azından yaşadıklarınız sizi belli bir fikri benimsemeye iter...

---------------
rosso_relativo
Kıdemli - Bişitör
Kıdemli - Bişitör

Üye No: 1366

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2007 11:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ay yazık sanaa Sad
ne olursa olsun "o yaptı bende yaparım" düşüncesi insanları her zaman yanlışa götürür ki bu da buna bi örnektir Wink
çok küfürlü konuşuyosun EMRE söylemeden edemiycem
ama çok samimi anlatmışsın gözümün önünde canlandı resmen
ya siz ilkokulda bayaa ihtiraslı yaşamışsınız Confused biz çok mu salaktık anlamadım ben bana takılanı döverdim Mr. Green

Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Admin
Designer

Üye No: 2
Nereden: Erenet

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2007 11:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Doğrusunu söylemek gerekirse atlayarak okudum Razz
Türk filmi gibi Laughing
Kübra noldu,
Koray noldu,
Emre noldu
Burak noldu
Meltem noldu

Bu soruların yanıtlarını göremedim Mr. Green
gmnd
Developer
Developer

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2007 11:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hepsi yaşıyor ersat. Kübra siz taşındıktan 1 yıl sonra taşındı ordan , annesi falan hala yorgan dikiyordur muhtemelen. ama arkadaşları Nazan falan duruyor sanırım. Şahinder bile duruyor ahahahaha.

En son gmnd tarafından Sal Hzr 12, 2007 11:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
 Başa Dön
rosso_relativo
Kıdemli - Bişitör
Kıdemli - Bişitör

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2007 11:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ya filmlerin sonunda ki gibi "Kübra şu an hayatını şu şekilde sürdürüyor " demiycek herhalde
atlamadan okusaydın anlardın

Başa Dön
rosso_relativo
Kıdemli - Bişitör
Kıdemli - Bişitör

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2007 11:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Rolling Eyes demiş bile Laughing
bu arada Şahinder kim Very Happy Laughing

Başa Dön
Admin
Designer

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2007 11:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gmnd demiş ki:
Hepsi yaşıyor ersat. Kübra taşındı ordan , ama arkadaşları Nazan falan duruyor sanırım. Şahinder bile duruyor ahahahaha.

Yok yaşıyorlardırda ne oldular. Şöyle anlatsaydın filmlerdeki gibi Laughing
gmnd
Developer
Developer

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2007 11:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Nazan'ın annesi. Ama hakkında türlü dedikodular çıktı. Gerçi "x kişisi" deseydik ona. Şimdi kazara internet e girerler falan , zaten ismi ender görülen bir isim. Hemen anlar ne olduğunu.

O değil , şimdi anlattığım olaydaki mekanda bir tepe vardı. Günümüzün yarısı orada geçerdi. İnşaat başlamış şimdi. Geçenlerde gördüm. Anladım ki , artık yaşadığımız her şey mazi oldu. Tepemiz bile kalmadı. Acayip hayıflandım.
Admin
Designer

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2007 11:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

rosso_relativo demiş ki:
ya filmlerin sonunda ki gibi "Kübra şu an hayatını şu şekilde sürdürüyor " demiycek herhalde
atlamadan okusaydın anlardın

Evet tam öyle istiyordum Confused Mr. Green

gmnd demiş ki:
İnşaat başlamış şimdi.

İyi olmuş. Boş boş duruyodu zaten Laughing
gmnd
Developer
Developer

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2007 11:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ne boş boş durması. Kışın kar yağardı , kartonları alır kızağımız yapar kayardık oradan. İlkbahar gelirdi , alırdık evden 1-2 patates , ateş yapar patates közlerdik orada. Yaz gelirdi , harfiyatçılık oynardık . Sonbahar gelirdi "mahalle turu" diye bir oyun oynardık. Mahallede istediğin yere saklanabiliyordun. Biz de tepeye saklanıyorduk. Uzun süre beklediğimizde ***** geliyordu, oraya yapıyorduk. Boncuk atan tabancamız oluyordu , orada cephe alıyorduk. Tepenin arka tarafından Kübra'yı görüyordum hep. Onların binanın arka tarafında takılıyorlardı hep. Biz de açıdan görüyorduk onları. Ne günlerdi ya. Bunları böyle anlatacağımı hiç tahmin etmezdim. Hepsi anımsandığında insana tad veren birer anı..
Slash
Erenet Upload Team

Üye No: 31575
Nereden: Evinden

MesajTarih: Çrş Hzr 13, 2007 5:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

benim çıktığım kız dünyalar güzeli hanım hanımcık biri hiç bana benzemior Very Happy
allah bozmasınn hiç kavga etmedik şu ana kadar Wink

.....rockman
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
sapancali
Erenet Müdavimi
Erenet Müdavimi

Üye No: 23063
Nereden: Nereye geldi bu millet ??

MesajTarih: Çrş Hzr 13, 2007 5:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hikaye güzel de başalrdaki küfür hiç yakışmamış.Sonuçta sen de bir yöneticisin.Ben de bi başlık açıp a..a koyim yazsam ben de uyarısız kalır mıyım ?
 Başa Dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Slash
Erenet Upload Team

MesajTarih: Çrş Hzr 13, 2007 5:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Evet.Furkan doğru söylüyor.Biz de küfülü mesaj atsak, ya da başlık açsak uyarı almaz mıyız Question

.....rockman
 Başa Dön
Admin
Designer

MesajTarih: Çrş Hzr 13, 2007 5:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

rockman demiş ki:
Evet.Furkan doğru söylüyor.Biz de küfülü mesaj atsak, ya da başlık açsak uyarı almaz mıyız Question

Editlendi. Üstte dediğim gibi komple okuyamadım atlayarak okudum görmedim.
Kendi adıma özür dilerim.

Diğer kategoride şarkısını dinlemişsin ve yazmışsın. Uyarı aldın mı?
Slash
Erenet Upload Team

MesajTarih: Çrş Hzr 13, 2007 5:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ama ben "*" kullandım dikkat ederseniz gmnd'e saygısızlıl olmasın ama ben apaçık küfür etmedim ersat abi

.....rockman
 Başa Dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Erenet.NET Forum Ana Sayfası -> Erenet Genel Forum Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Erenet Forum

En Güzel 3D Oyunlar 3doyunlar.net Sitesinde | Ana Sayfa | Forum | Arama | Üyeler |

Bilgi Dağarcığı: Havuca rengini karoten verir.

Günlük BurçlarGünün SözüOyun HileleriPosta KodlarıReklamİletişimKullanım Koşullarıİstatistik

Erenet.NET'in içerik kod yazılımının bir kısmı PHP sitesine aittir. Design: Erenet.info
(IP) Copyright © 2005 by Erenet.NET

Sitemiz en iyi Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenir

Animasyon filmlerimizi beğendiyseniz çizgi film izle sitemizden birbirinden eğlenceli çizgi filmleri seyredebilirsiniz.
3 boyutlu oyunlar yayınlayan unity 3d oyunlar sitesi ile 3 boyutlu oyun oynayabilirsiniz.
Bilgisayar oyunları için oyun hileleri arıyorsanız gamend.net'i ziyaret ediniz.

Bu sayfanın uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
E-Posta

Tanıtımı Kapat X

Reklamı Göster